Wpis z mikrobloga

Przypominam, że to już minęło
już tego nie doświadczysz
Nigdy nie było ci danę poczuć tej spontanicznej bliskości
Gdy inni bawili się, poznawali, zaliczali socjalskilla ty musiałeś #!$%@?ć w polu a na jakiekolwiek próby wyjścia kończyły się histerią matki ,,gdzie ty chcesz iść do tych złych ludzi, w domu siedź"
I tak ten ,,Grzeczny chłopiec" stał się wyalienowanym zgorzkniały podludziem

#p0lka #blackpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill
harold97 - Przypominam, że to już minęło
już tego nie doświadczysz 
Nigdy nie było ...

źródło: comment_1660889749rDgr3wbx8HzmNvW0enY9pS.jpg

Pobierz
  • 145
@harold97: Jednostkowe przypadki. Większość ludzi przez to jednak przeszła. Ja byłem chudym, niskim, grzecznym chłopakiem a i tak to wszystko zaliczyłem. Dużo robiło to, na jakich znajomych się trafiło i kwestia tego, czy miało się w sobie jakieś cechy (do dziś nie wiem jakie), które sprawiały, że ludzie za naszą lekką "pierdołowatość" nie chcieli nas gnębić a raczej przygarnąć. Mnie pod skrzydła wzięli największe łobuzy w klasie i od razu mi
Jednostkowe przypadki. Większość ludzi przez to jednak przeszła. Ja byłem chudym, niskim, grzecznym chłopakiem a i tak to wszystko zaliczyłem. Dużo robiło to, na jakich znajomych się trafiło i kwestia tego, czy miało się w sobie jakieś cechy (do dziś nie wiem jakie), które sprawiały, że ludzie za naszą lekką "pierdołowatość" nie chcieli nas gnębić a raczej przygarnąć. Mnie pod skrzydła wzięli największe łobuzy w klasie i od razu mi skoczyły notowania
@DocentMarzanek: oskarek nie zna realiów życia podludzi, jeśli masz wygląd to będziesz miał nastoletnią miłość nawet jak nie będziesz tym ,,łobuzem" jak nie masz to niemożliwe by takową miłość mieć
A jeszcze twoje ,,jednostkowe przypadki" jeszcze bardziej podkreśla oderwanie od rzeczywistości
Kiedy wy mieliści związki my podludzie byliśmy tymi przysłowiowymi typami którym laski góra i to nie zawsze dawały żółwika na powitanie, a z resztą się przytulały, bo nas podludzi po
@TurboDynamo: zacznijmy od tego, że jestem podludziem i dlatego nikt się nie zakocha
jak już nie miałem powodzenia do teraz to już mieć nie będę
dalej idąc teraz już nie będzie ,,a fajnie podobasz mi się" i te cała niewinna nastoletnia miłość
tylko na start pytania ,, Masz samochód ? Jaki? Masz mieszkanie? Jakie?" i dopiero jak obliczenia wyjdą pozytywnie mogę składać wniosek czy jestem wystarczająco dobrą opcja
Kiedy wy mieliści związki my podludzie byliśmy tymi przysłowiowymi typami którym laski góra i to nie zawsze dawały żółwika na powitanie, a z resztą się przytulały, bo nas podludzi po prostu się brzydizły


@harold97: A to nie bylo tak ze przez cala klase ani razu sie do niej nie odzezwales i tak wgl to cie totalnie nie znala? Przytulala to do kumpli z klasy z ktorymi rozmawiala i miala jakies relacje,