Wpis z mikrobloga

Za tydzień, w odstępach kilku dni czeka mnie:

1. Korekcja wzroku - 12 tysięcy zlotych
2. Operacja dwuszczękowa - 32 tysiące złotych (wcześniej nosiłem aparat dwa lata - lączne koszty ok. 14 tysięcy złotych).
3. Korekcja czubka nosa - 20 tysięcy złotych
4. Plastyka górnych i dolnych powiek - 20 tysięcy złotych.
5. Przeszczep włosów w Turcji - 15 tysięcy

Łącznie 113 tysięcy. Mógłbym za to mieć samochód albo wkład własny. Pracowałem na to trzy lata za granicą. Mam nadzieję, że będzie warto. Za dwa miesiące dla plusujących zdam szczegółową relację ze wszystkich operacji.

Życzcie mi powodzenia w bycie przez jakimś czasie opuchniętym do granic możliwości na twarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wyglad #zdrowie #operacjeplastyczne #redpill #blackpill #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #feels
  • 206
Albo robię operację + siłownia albo kończę jako samotny zgred, a w najlepszym przpadku z samotną matką. ¯_(ツ)_/¯


@derton778: Takich problemów z wyglądem jaki ty masz. Może szczeka trochę za mało kwadratowa, BMI na pograniczu wagi prawidłowej i lekkiej nadwagi (ale brak rzeźby). I już się pogodziłem z samotnością. Chyba że pewność siebie ci po tych zmiana skoczy i to pomoże.
@derton778: Wg mnie 2. i 5. jak najbardziej mają sens, ale czy reszta się opłaci to wątpię...

Zamiast korekty wzroku można nosić soczewki lub okulary, przez co wada wzroku to nie jest współcześnie coś, co utrudnia życie czy obniża atrakcyjność... Można normalnie uprawiać sporty w soczewkach i kupić sobie ładne okulary - efekt ten sam, a taniej, no chyba że masz jakąś ogromną tą wadę wzroku no to OK...

3. znałam
Ja mam zamiar partnerkę


@derton778: Psychiki sobie nie zoperujesz. A jak wygladales źle przez 20 lat to juz masz to wpisane w psychikę. Lepiej kup samochód - magnes na świnie. Oszczędzisz sobie rozczarowań - będą leciały na ciebie świnki, które w dupie mają twoją psychike.