Wpis z mikrobloga

Za tydzień, w odstępach kilku dni czeka mnie:

1. Korekcja wzroku - 12 tysięcy zlotych
2. Operacja dwuszczękowa - 32 tysiące złotych (wcześniej nosiłem aparat dwa lata - lączne koszty ok. 14 tysięcy złotych).
3. Korekcja czubka nosa - 20 tysięcy złotych
4. Plastyka górnych i dolnych powiek - 20 tysięcy złotych.
5. Przeszczep włosów w Turcji - 15 tysięcy

Łącznie 113 tysięcy. Mógłbym za to mieć samochód albo wkład własny. Pracowałem na to trzy lata za granicą. Mam nadzieję, że będzie warto. Za dwa miesiące dla plusujących zdam szczegółową relację ze wszystkich operacji.

Życzcie mi powodzenia w bycie przez jakimś czasie opuchniętym do granic możliwości na twarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wyglad #zdrowie #operacjeplastyczne #redpill #blackpill #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #feels
  • 206
  • Odpowiedz
@derton778 przecież korekcję wzroku można zrobić za 1650 zł na oko. Na gruponie jest nawet promka. Planuję zrobić. Przeszczep wlosow w Polsce 12k chociaż zależy od ubytków xd teraz sam idę na usunięcie 8 pod aparat na żeby eh
  • Odpowiedz
@Pantegram: z czescia moge sie zgodzic, ze jesli ktos ma mala wade i jest biedny to lepiej kupic sobie okulary.

to się przerzuciłam na soczewki kontaktowe, których koszt to było 45 zł na 3 miesiące (soczewki Soflens 59). Jednodniowe soczewki są bardzo nieekonomiczne, dlatego ja kupowałam miesięczne i chodziłam w nich cały czas.


No niestety, u mnie miesieczne sie nie sprawdzaly, zbytnio podraznialy i wysuszaly oko, jedynie te jednodniowe jako tako
  • Odpowiedz
: i co to jest operacja dwuszczękowa?


@luckylukk: To metoda leczenia retrogenii i progenii (wygooglaj sobie jak to wygląda). Na kanale YT Agnieszka Niedziałek również opowiada o procesie leczenia progenii i tej operacji.
  • Odpowiedz