Wpis z mikrobloga

Za tydzień, w odstępach kilku dni czeka mnie:

1. Korekcja wzroku - 12 tysięcy zlotych
2. Operacja dwuszczękowa - 32 tysiące złotych (wcześniej nosiłem aparat dwa lata - lączne koszty ok. 14 tysięcy złotych).
3. Korekcja czubka nosa - 20 tysięcy złotych
4. Plastyka górnych i dolnych powiek - 20 tysięcy złotych.
5. Przeszczep włosów w Turcji - 15 tysięcy

Łącznie 113 tysięcy. Mógłbym za to mieć samochód albo wkład własny. Pracowałem na to trzy lata za granicą. Mam nadzieję, że będzie warto. Za dwa miesiące dla plusujących zdam szczegółową relację ze wszystkich operacji.

Życzcie mi powodzenia w bycie przez jakimś czasie opuchniętym do granic możliwości na twarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wyglad #zdrowie #operacjeplastyczne #redpill #blackpill #zwiazki #s--s #logikarozowychpaskow #feels
  • 206
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przecież poznać się można na wielu gruntach. Przyjacielskim, zawodowym, sąsiedzkim. Nie tylko poznajemy się matrymonialnie. Dlatego nadal uważam, że jeśli ktoś szuka towarzysza życia, to maksowanie wyglądu stoi w daleko w tyle za maksowaniem innych cech.


@kiszczak: ale p--------z, eh XD
Nikt nie chce być z paskudą, nawet, jeśli ma najcudowniejszy charakter na świecie.
Przy budowaniu długotrwałej relacji to charakter jest najważniejszy, ale bez wyglądu nawet nie będzie szansy na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Takie są dzisiaj realia. Albo robię operację + siłownia albo kończę jako samotny zgred, a w najlepszym przpadku z samotną matką. ¯_(ツ)_/¯

@derton778: XDDD
  • Odpowiedz
@derton778: musiałbym na głowe upaść aby poświecić 3 lata pracy i wiele możliwości dzięki tej kasie na to aby robić operacje plastyczne xd nawet jakbym był obrzydliwe bogaty jedyne co bym zrobił to wzrok i zęby.
  • Odpowiedz
@derton778: Idź idź, ludzie co odradzają zazdroszczą a zmiana bedzir gigantyczna. Może tych powiek bym nie robił czy czubka nosa ale resztę jak najbardziej. Powodzenia
  • Odpowiedz
Powodzenia, ale szkoda kasy.


@kiszczak: Takie są dzisiaj realia. Albo robię operację + siłownia albo kończę jako samotny zgred, a w najlepszym przpadku z samotną matką. ¯_(ツ)

@derton778 ja p------e, internet już totalnie ci mózg wyprał, musisz tylko znaleźć taką dla której zdanie randomowych ludzi jest najważniejsze i będziesz miał związek byle jaki ¯_(ツ)
/¯ ale przynajmniej będzie ci doprawiać rogi.
  • Odpowiedz
Powodzenia, ale szkoda kasy.


@kiszczak: Takie są dzisiaj realia. Albo robię operację + siłownia albo kończę jako samotny zgred, a w najlepszym przpadku z samotną matką. ¯_(ツ)

@derton778 ja p------e, internet już totalnie ci mózg wyprał, musisz tylko znaleźć taką dla której zdanie randomowych ludzi jest najważniejsze i będziesz miał związek byle jaki ¯_(ツ)
/¯ ale przynajmniej będzie ci doprawiać rogi.
  • Odpowiedz
@derton778 lata opinia, że bogate dziecko poznasz nie po nike, a po aparacie na zęby ( ͡° ͜ʖ ͡°)- dlatego też zrobiła się moda na aparaty na zęby i są takie Julki co bardzo by chciały nosić ale nie mogą (bo nie muszą) albo z biedy.
  • Odpowiedz
@derton778: jakim cudem w odstępie kilku dni miałbyś przejść te wszystkie operacje? już po samej osteotomii nie można przez dłuższy czas otwierać ust, a zaraz po tym miałbyś robić jeszcze sobie korektę nosa?

@kiszczak: takie p---------e jest po prostu szkodliwe, trzeba być naprawdę odrealnionym żeby nie zdawać sobie sprawy jak fundamentalne znaczenie ma wygląd w jakichkolwiek relacjach, brzydkim ciężej znaleźć nawet znajomych, a co dopiero różową
  • Odpowiedz