Wpis z mikrobloga

Za tydzień, w odstępach kilku dni czeka mnie:

1. Korekcja wzroku - 12 tysięcy zlotych
2. Operacja dwuszczękowa - 32 tysiące złotych (wcześniej nosiłem aparat dwa lata - lączne koszty ok. 14 tysięcy złotych).
3. Korekcja czubka nosa - 20 tysięcy złotych
4. Plastyka górnych i dolnych powiek - 20 tysięcy złotych.
5. Przeszczep włosów w Turcji - 15 tysięcy

Łącznie 113 tysięcy. Mógłbym za to mieć samochód albo wkład własny. Pracowałem na to trzy lata za granicą. Mam nadzieję, że będzie warto. Za dwa miesiące dla plusujących zdam szczegółową relację ze wszystkich operacji.

Życzcie mi powodzenia w bycie przez jakimś czasie opuchniętym do granic możliwości na twarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wyglad #zdrowie #operacjeplastyczne #redpill #blackpill #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #feels
  • 206
@derton778 Ale skupiasz się nie na tych cechach na których powinieneś. Wygląd jest potrzebny w związku tylko do tego, by dać nam szansę zaprezentowania swojej osoby drugiej stronie. A ja mam wrażenie (być może błędne), że Ty w operacjach plastycznych upatrujesz panaceum na wszystkie problemy z kobietami. Ale jeśli teraz masz z nimi problem, to po operacji też będziesz mieć¯_(ツ)_/¯
Wygląd jest potrzebny w związku tylko do tego, by dać nam szansę zaprezentowania swojej osoby drugiej stronie


@kiszczak: Dlatego wygląd jest najważniejszy!!!!

Bez wyglądu, który sprawi że jakaś różowa się tobą zainteresuje, nawet nie będzie miał szansy zaprezentować swoich cech, a więc nie będzie miał nawet jak, swoich social skilli trenować.

Wygląd jest pierwszą rzeczą na jakie uwagę zwracają kobiety. Pierwsza. Nie drugą, nie trzecią.
Później jest status materialny, ale to