Wpis z mikrobloga

Za tydzień, w odstępach kilku dni czeka mnie:

1. Korekcja wzroku - 12 tysięcy zlotych
2. Operacja dwuszczękowa - 32 tysiące złotych (wcześniej nosiłem aparat dwa lata - lączne koszty ok. 14 tysięcy złotych).
3. Korekcja czubka nosa - 20 tysięcy złotych
4. Plastyka górnych i dolnych powiek - 20 tysięcy złotych.
5. Przeszczep włosów w Turcji - 15 tysięcy

Łącznie 113 tysięcy. Mógłbym za to mieć samochód albo wkład własny. Pracowałem na to trzy lata za granicą. Mam nadzieję, że będzie warto. Za dwa miesiące dla plusujących zdam szczegółową relację ze wszystkich operacji.

Życzcie mi powodzenia w bycie przez jakimś czasie opuchniętym do granic możliwości na twarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wyglad #zdrowie #operacjeplastyczne #redpill #blackpill #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #feels
  • 206
Bo jest różnica czy szukasz szlaufów czy partnerki na całe życie. Jeśli partnerki, to co Ci po operacjach? Czy w wieku 70, 80 lat będą widoczne?


@kiszczak: tej, ale to najpierw typ musi znaleźć tę partnerkę na całe życie. Rozumiesz ten koncept?
. Plastyka górnych i dolnych powiek - 20 tysięcy złotych


@derton778: tego tylko nie kumam - można mieć #!$%@? powieki?! Czy na pewno cię nie naciągają?

Poza tym, istotne pytanie - co JEŚLI się okaże, że rezultaty operacji nie będą takie, jak oczekiwałeś/jak ci je przedstawiano?
@derton778: Zrób zdjęcia przed i po, bo robisz dużo tych operacji i ciekawy jestem czy nie zmienisz się w trzeciego brata Bogdanoff. Co do przeszczepu włosów to jestem ciekawy - czy jest sens takiego zabiegu jeśli, np. minoxidil pomaga? Bo czytałem, że po każdym przeszczepie włosów już do końca życia trzeba właśnie brać minoxidil lub inną pochodną, żeby nowe włosy nie wypadły, więc jaki sens przeszczepu przy ubytkach, które poprawiłoby stosowanie