Wpis z mikrobloga

@haha123 ale tutaj żadnego dowodu nie dajesz nawet nie wiem kiedy kupił. Z tego co wiem to teraz mamy spadki nieruchomości o 1, 3% a Ty pisales o spadkach 10, 20% xD

Ja wziąłem kredyt w 2020 i mam sporo tańszy niż wynajem. Z czego zawyzylem koszty utrzymania ale zanizylem wynajem bo nawet za 2500 plus czynsz nie wynajmę mieszkania z balkonem, winda, komórka lokatorską i piwnica.
Pobierz
źródło: comment_1659008625eEVYOArqHEktWeuELPZ1xJ.jpg
A teraz najlepsze!! Za 3 lata rzeczywiście ktoś decyduje się na kredyt Mające więcej do dyspozycji o 75k i stać go dalej na ratę 6400! To taki kredyt już będzie miał okres 21 lat!!!! Efektyne 6 lat krótsze dojście do własności!


@pastibox: ktoś się decyduje na kredyt? Nie rozśmieszaj mnie. Nawet @mickpl nie wziął kredytu na stałej stopie jak ceny były niższe o 30% 2 lata temu podczas covidu. Taka osoba
@KakaowyTaboret: chłopie, pomysł sam, rata 8.5 gdzieś na początku tego roku już mu zmiażdżyła jaja, czyli musi zarabiać sumarycznie mniej niż 8.5k

Nawet biorąc pod uwagę ten Bytom to chłop na dzień dzisiejszy musi zarabiać 90k na czysto, bo jak sam napisał, stać go w jego urojeniach, na 1 kawalerkę na 2 miesiące.

Kolego, czy Ty naprawdę nie potrafisz połączyć tak elementarnych faktów i przeprowadzić poprawne wnioskowanie? Jak chłop może zarabiać
@Kiedysbedeczerwonka: tak, srutututu, rata 8.5k już ci zrobiła naleśnik z jaj, a ty jakieś bajki o zarobkach 200k na czysto próbujesz nam sprzedać hahahahaahahaha xd

Albo jak to dopłacając do biznesu od 8 miesięcy jesteś magicznie w stanie wygenerować dodatkowy czysty hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@haha123 skąd wiesz że rata zmiażdżyła mu jaja?

Mówisz o zmiażdżeniu jaj i że mam połączyć fakty to czemu mam wierzyć Tobie? Zwłaszcza że żadnych dowodów nie dałeś xDDD

Skąd wiesz że dopłaca do biznesu?

Czyli mam same pytania zero dowodów ale elementarnym faktem jest że gość nie ma pieniędzy.

No i sam raczej zostałeś złapany na kłamstwie- gdzie te spadki 10, 20%? To też łączenie elementarnych faktów i logiczne wnioskowanie którego
@pastibox: Regularnie co kilka tygodni dodajesz tą (lub bardzo podobną tabelkę), regularnie Cę wykopki punktują czemu to debilne i dalekie od prawy porównanie a Ty regularnie to ignorujesz i dodajesz ponownie.

Ja wiem, że dla plusików zrobisz dużo ale zmień content lub weź pod uwagę, co ludzie piszą.
@haha123 takie zniżki były też w 2020 i 2021 o niczym to zbytnio nie świadczy xD

Nadal nie dałeś żadnych dowodów na to co twierdzisz a wymagasz ode mnie by nie mając danych uwierzył Ci na słowo. Równie dobrze mógł kupić na kredyt w 2015 ¯_(ツ)_/¯

No i nie widzę byś gdzieś mi mówił że dopiero się zaczynają widziałem tylko wpis gdzie mówiłeś że musi sprzedać że strata 10, 20 procent (
PS ceny najmu w Twojej tabelce są z dupy i sporo zaniżone. Domyslam się, że to średnia z ofert tylko w tym przypadku porównujesz stare, gierkowe rudery (jakich wiele w serwisach) z nowymi mieszkaniami świeżo po zakupie.
@Filipterka25: ciągle to bardziej wiarygodne historie, niż Twoje inwestycje w kryptowaluty i przerabiane screeny w moim przypadku jak się spłakałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ile tam masz tych aktywów już? W akcjach, kryptowalutach i obligacjach? 2,5m netto? Nadal bez mieszkania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)