Wpis z mikrobloga

#trojmiejskiewykopiwo #gdansk #gdynia #wykopiwo
No to lecimy

Data: 23.07 (soboteczek)
Godzina: 18:03
Miejsce: PLAŻA Brzeźno, wejście na plażę numer 50, Unnamed Road, 80-001 Gdańsk

Uwzględniam sobie prawo nie przyjścia i odwołania piwa jakby miało padać - póki co pogody są sprzeczne, ok. 25 stopni i lekki deszczyk xD W piątek dam znać! Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Nie robię rezerwacji, bo mi się nie chce, ale mam nadzieje, że jakieś miejsce na plaży się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak nas poznać? Pomijając fakt, że pewnie będzie nas tam dużo (albo i nie), to ja czyli @czarujacy_karmelek jestem mała, trochę brązowa i trochę głośna (ZNACIE TE LASKI, NIE? XD). Za mną się będzie szlajać taki jeden @cofko który wygląda jak #!$%@? przywódca Rzymskiego legionu. Najważniejsze - będzie z nami potężny różowy kocyk w truskawki i litr jagerka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pisać w komentarzach kto będzie!

Wszyscy mile widziani, starzy, młodzi, grubi, chudzi, różowi, niebiescy, tęczowi, przegrywowi, przyjezdni, miejscowi i oczywiście łysi także, #gdansk , #gdynia , #trojmiasto , #tczew , #wejherowo , #kartuzy , #koscierzyna , #rumia , #reda , #sopot , #bartoszyce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czarujacykarmelek - #trojmiejskiewykopiwo #gdansk #gdynia #wykopiwo
No to lecimy

...

źródło: comment_1658328273x0BHllj92xdjujDzsd4WZy.jpg

Pobierz
  • 36
@cofko:

Gdybym nie szedł do pracy to może bym się skusił... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z drugiej strony dziwnie bym się czuł przychodząc tam gdzie wszyscy się znacie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qscc: spokojnie, każdy był kiedyś tym który nie znał nikogo, a wśród wykopków można poczuć się swobodniej ( )