Wpis z mikrobloga

Mirki czy tych weselnych grajków już totalnie poj**ało?

Organizujemy wesele z narzeczoną (na kredyt rzecz jasna ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i szukamy DJ żeby popuszczał mp3 do kotleta.
Ceny za 10h "grania"? O ile 2800-3800 z tego co widzę to normalna cena to mistrzowie wołają po uwaga uwaga... 6-7k! I to jeszcze chcą zapewnionego noclegu i 2zł za kilometr dojazdu xD xD xD

Oczywiście rozumiem, że DJ muszą mieć sprzęt grający który kosztuje sporo, jakiś transport typu VAN, spędzają czas na dojazd, muszą mieć dobrą aparycję i takie tam więc cena jakaś musi być ale kurde 5-7k za jedną noc to chyba lekka przesada?

Już fotografów bardziej rozumiem (też powiedzmy 3-4k) bo spędzają jakieś 8h na weselu, też potrzebują drogiego sprzętu a potem spędzają chociaż parę godzin na obróbce zdjęć więc cena jest jakoś usprawiedliwiona.

A może Wy znacie DJ godnego polecenia który nie bierze więcej niż programista?
Z ofert fotografów też chętnie skorzystam xD

#wesele #slub #dj #fotograf #fotografia
TurboBlejzer - Mirki czy tych weselnych grajków już totalnie poj**ało?

Organizujem...

źródło: comment_1656996417o1BTta6VsVST5ZWWmHIwY1.jpg

Pobierz
  • 157
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@TurboBlejzer: Jak to ma być do kotleta i bez zabaw to poświęć ze 2h na ułożenie playlisty i wyjebongo.

U mnie w pracy ostatnio pytałem ile dali DJowi (którego każdy miał w dupie) to brał 2000 za 2h stania przy konsoli bez jednego słowa. A za chwilę jechał na drugą imprezę nad morzem, gdzie niby był "gwiazdą" i ludzie na niego czekali xD

Wziąłem później playlistę od organizatorki (bo gość ją
Mój szwagier jest dj i szczerze polecam go, często gra na weselach w normalnych pieniądzach. Ma bardzo dużo pozytywnych opinii dlatego terminy są wykupione rok do przodu. Ale z tego co wiem to on prowadzi tą imprezę i goście naprawdę mogą się fajnie bawić.
  • 14
@TurboBlejzer: Jestem świeżo po swoim weselu. DJ wodzirej, chciał 3300 zł, za pracę w godzinach 15-3. Dodatkowa godzina 200 zł, za dojazd 70km nie skasował dodatkowo. Ale my umowę podpisywaliśmy jakieś półtora roku temu. Podpisując teraz to byśmy płacili przeszło 4k.

Fotograf 3500 zł - w cenie sesja narzeczeńska, wesele do 1 i sesja ślubna
@chilon: No właśnie, też musi jakoś się wyżywić i opłacić rachunki. Gdyby pracował 20 godzin miesięcznie za normalną stawkę, zarobiłby 250zł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@TurboBlejzer: dozbieraj i zamów se roxy węgiel:

https://plejada.pl/newsy/ile-zarabiaja-gwiazdy-na-koncertach-ich-stawki-wzbudzaja-kontrowersje/3r5wqg5

w tym roku TVP zapłaciło Roksanie Węgiel 25 tys. zł za występ,


Albo Zenka:

najlepiej opłacanym wykonawcą jest Zenek Martyniuk z grupy Akcent, który za występ inkasuje od 25 do 30 tys. zł.


Albo hiphopowców xD

Na liście znalazł się m.in. Mata, który inkasuje ok. 10 tys. zł za koncert, Taco Hemingway i Quebonafide mają oczekiwać nawet 25 tys. zł za występ, a
@ardan95: w 2022 kapele za 5k XDD widzę nie w temacie jesteś. Poza tym średnio talerzyk teraz kosztuje 300-400zł, a musisz każdej osobie z kapeli go zapewnić (mają to w umowach). DJ/DJ+wodzirej za 6k + 1 lub 2 talerzyki to 6400/6800. Kapela za 5k (gdzie nie znajdziesz za tyle fajnej kapeli, jak rozpytywałam w 2020 to od 6500 do 12k mieliśmy wyceny od kapel za granie 17-3) + 5x400 = 7000.
@ardan95: szukałaś* jak już. Nie szukałam źle, tylko szukałam kogoś na poziomie, nie DJa DU IT NAŁ KACZUCHY WOWOWOWO ZENON MARTYNIUK HEJA. A ci po 2-3k dokładnie tacy są, jak słysze np. DJ willy to mi niedobrze XD Ale my mamy eleganckie wesele, jak ktoś poszedł w inne klimaty typu boho, rustykalne czy chillout to przecież szuka czegoś innego i wtedy moze być taniej, nie wiem.

poza tym kapela to jedno