Wpis z mikrobloga

Mirki czy tych weselnych grajków już totalnie poj**ało?

Organizujemy wesele z narzeczoną (na kredyt rzecz jasna ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i szukamy DJ żeby popuszczał mp3 do kotleta.
Ceny za 10h "grania"? O ile 2800-3800 z tego co widzę to normalna cena to mistrzowie wołają po uwaga uwaga... 6-7k! I to jeszcze chcą zapewnionego noclegu i 2zł za kilometr dojazdu xD xD xD

Oczywiście rozumiem, że DJ muszą mieć sprzęt grający który kosztuje sporo, jakiś transport typu VAN, spędzają czas na dojazd, muszą mieć dobrą aparycję i takie tam więc cena jakaś musi być ale kurde 5-7k za jedną noc to chyba lekka przesada?

Już fotografów bardziej rozumiem (też powiedzmy 3-4k) bo spędzają jakieś 8h na weselu, też potrzebują drogiego sprzętu a potem spędzają chociaż parę godzin na obróbce zdjęć więc cena jest jakoś usprawiedliwiona.

A może Wy znacie DJ godnego polecenia który nie bierze więcej niż programista?
Z ofert fotografów też chętnie skorzystam xD

#wesele #slub #dj #fotograf #fotografia
TurboBlejzer - Mirki czy tych weselnych grajków już totalnie poj**ało?

Organizujem...

źródło: comment_1656996417o1BTta6VsVST5ZWWmHIwY1.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TurboBlejzer: @LodowkaWskazowka: o ile na samo wesele się racsej szuka kogoś, kto imprezę poprowadzi (chociaż zależy od koncepcji), więc bierzesz weselną orkiestrę/DJ'a, o tyle na poprawiny to już by mi wystarczyło wypożyczyć dwa głośniki i zrobić sobie playlistę na kilka godzin i dogadać się ze świadkiem żeby co 3-4 piosenki sciszal muzykę xd
  • Odpowiedz
@Kaspyy: kolumnowa, na dole. Na ten moment mega polecam. A jak się zastanawiacie to robią degustacje, też polecam się wybrać.
@rozoom: dlatego na talerzyki dla obsługi dostajemy 15% rabatu. To i tak jest dobra cena, oglądaliśmy sale, które biorą po 600-700 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TurboBlejzer: normalne ceny. Jeżeli to ma być wodzirej to nawet bardzo normalne. My stwierdziliśmy że sami to ogarniemy i wynajęliśmy sprzęt + nagłośnienie za 1k i playlista na Spotify. Także są inne opcje jak chcesz budżetowo.
  • Odpowiedz
@Shatter: cena talerzyka czy DJ? wszystko zależy od wielu czynników. Możesz sobie wynając namiot i inny sprzęt i zrobić sam z cateringiem to Cię wyjdzie za 100ileś zł za talerzyk. Albo wybrać Rezydencję z talerzykiem za 700.
  • Odpowiedz
@MrXavery: Nie, nie. DJ może opłacać ZAIKS jeśli sala weselna nie ma umowy, to wtedy na nim spoczywa ten obowiązek. Musi wykupić licencje w ZAIKS. Inaczej to jest nielegal.
  • Odpowiedz
@Shatter: akurat moi są z drugiego końca Polski więc to chyba nie ma znaczenia :) wśród innych Panien Młodych też nie widzę tendencji, że musi to być ktoś z okolicy. Wiadomka, że płacisz wtedy dodatkowo za dojazd i nocleg. Teraz juz się chyba nie szuka "byle blisko" tylko bardziej by styl usługi wpasował się w gust pary młodej
  • Odpowiedz
@Manymouse: pisałam wyżej - i za 100ileś złotych za talerzyk też zrobisz, jak chcesz sam/taki masz budżet. I za 200 i za 250 zrobisz, zależy co chcesz mieć. Ta nasza to nie jest żadne wow, obczaj Rezydencje Luxury na przykład ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tam z noclegiem się robiło po 1000zł od osoby, to już nie na nasz budżet
  • Odpowiedz
@RitmoXL: Jakby kontrola wjechała a byś licencji nie miał to organizator zapłaciłby za to. Jeśli Dj opłaca zaiks to najczęściej i tak dolicza za to hajs.
  • Odpowiedz
@Shatter: no cóż, ja jestem bananowym dzieckiem więc ¯\_(ツ)_/¯ Tatuś płaci. A te opcje, które wybraliśmy to i tak nie jest najwyższa półka, jak wyżej pisałam - są miejsca, gdzie wychodzi za 1 dzień z noclegiem po 1000zł za osobę.
  • Odpowiedz