Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ludziom serio nie jest wstyd #!$%@?ć taki cyrk? XD
Serio #!$%@? taki problem uzbierać 6000 złotych na swoje MARZENIE? XDD A cyk jebnę zbióreczkę i na łatwiznę się uda.
Masakra #!$%@?, dla mnie to żenada poniżej jakiegokolwiek poziomu godności XD
W pełni rozumiem te zbiórki, że komuś np. zachoruje dziecko i potrzebuje na już pół banki na operacje, ale to jest #!$%@? jakaś abstrakcja XDD
Może zbióreczkę na nowy samochód albo na wakacje, bo to tez moje marzenie XDD
INB4 #!$%@? CIĘ OBCHODZI CO LUDZIE ROBIĄ ZE SWOIMI PIENIĘDZMI I GDZIE JE WPŁACAJĄ - chodzi mi tylko o to jaki proces zachodzi w głowie osoby zakładającej taką gowno zbiórkę XD ja bym się spalił ze wstydu.
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Pobierz Bartekgkw - Ja #!$%@? ludziom serio nie jest wstyd #!$%@?ć taki cyrk? XD 
Serio #!$%@...
źródło: comment_1656411786E7auYFkrI73GIlAvv5gJek.jpg
  • 174
@Bartekgkw stary,
ale to że pojedziesz na zawody nie wiesz tego kilku miesięcy przed
różnie bywa w dyscyplinach sportowych
ale tutaj jest wprarcie prawdziwego rozwoju i pasji,
poza tym ja sam mając 21 lat pracując nagle ci w 2 miesiące nie odłożę 6 k
@Bartekgkw: W tym wypadku mylisz się - zbiórka jest uzasadniona. Dziewczyna po prostu z braku dużego sponsora który by pokrył cała kwotę zwróciła się do społeczności. Studiuje, trenuje, teraz jest w formie - wiec nic dziwnego ze szuka szansy pojechanie na zawody. Jak by teraz włożyła cała energię w miesiące dodatkowej pracy zawodowej żeby odłożyć, to na pewno odbiło by się to negatywnie na wynikach. A tak może skupić się na
@Bartekgkw: Mordeczko. Ale spoko na to z innej perspektywy. #!$%@? na siłowni i na treningi, żeby być najlepszym. Do tego studia. Może mieszkasz u rodziców, może #!$%@? w żabce czy gdzie indziej po uczelni i w weekendy. Przez to, ze 100%dajesz na treningi jesteś w kadrze na mistrzostwa. To jest ten czas, żeby dać z siebie 110%. Ale musisz znaleźć 6k na wyjazd. Wiec abp się osłabiał i zamiast ćwiczeń pójdziesz
Jestem na takim etapie życia ze pracuje już od kilku lat od razu po skończeniu szkoły i na swoje „marzenia” czy zachcianki odkładam pieniądze, a nie zakładam #!$%@? zbiórkę XDD


@Bartekgkw: No to widzisz różnica między Tobą a nią jest taka że ona jeszcze nie skończyła szkoły XD Zapomniał wół jak cielęciem był, no chyba że miałeś dzianych starych którzy ci wszystko sponsorowali.