Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ludziom serio nie jest wstyd #!$%@?ć taki cyrk? XD
Serio #!$%@? taki problem uzbierać 6000 złotych na swoje MARZENIE? XDD A cyk jebnę zbióreczkę i na łatwiznę się uda.
Masakra #!$%@?, dla mnie to żenada poniżej jakiegokolwiek poziomu godności XD
W pełni rozumiem te zbiórki, że komuś np. zachoruje dziecko i potrzebuje na już pół banki na operacje, ale to jest #!$%@? jakaś abstrakcja XDD
Może zbióreczkę na nowy samochód albo na wakacje, bo to tez moje marzenie XDD
INB4 #!$%@? CIĘ OBCHODZI CO LUDZIE ROBIĄ ZE SWOIMI PIENIĘDZMI I GDZIE JE WPŁACAJĄ - chodzi mi tylko o to jaki proces zachodzi w głowie osoby zakładającej taką gowno zbiórkę XD ja bym się spalił ze wstydu.
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Bartekgkw - Ja #!$%@? ludziom serio nie jest wstyd #!$%@?ć taki cyrk? XD 
Serio #!$%@...

źródło: comment_1656411786E7auYFkrI73GIlAvv5gJek.jpg

Pobierz
  • 174
  • Odpowiedz
  • 0
@Bartekgkw Juz wolę wpłacić na zrzutkę w którym dziewczyna startuje i będzie reprezentować nasz kraj, niz wspierać idiotów Influencerow czy gwiazdy Instagrama
  • Odpowiedz
@Bartekgkw:
A przyszło Ci do głowy, że może potrzeba więcej a tyle jej brakuje? 6k w jej wieku to nie tak łatwo oszczędzić. Poza tym ona przynajmniej coś robi ze swoim życiem, nie to co niektórzy inni "zbierający".
  • Odpowiedz
czlowieku w jakiej znowu bance , sam studiowalem dziennie i tak jak pisalem wyzej co za problem przez rok odlozyc pare kola, a to sie choinki w grudniu sprzedawalo(mozna bylo dobrze zarobic) , a to w wakacje wyjazd jakis jak np Work and Travel albo do UK do Tesco. To sie nazywa zaradnosc zyciowa ktora po latach procentuje.


@borjaki: Patrzcie ludzie, debil! xD
  • Odpowiedz
@Bartekgkw: to jest obraz społeczeństwa jakie nas czeka. Nowoczesne żebractwo. Moim zdaniem jesli chodzi o tą zbiórkę to niech wplacają kibice tego sportu i kibice zawodniczki. Porownywanie tego do sponsoringu nowego auta czy wakacji to jednak nie jest to samo. Tutaj jednak jest chyba wizja reprezentowania naszego kraju na zawodach. Kpina jest brak sponsoringu m, tym bardziej ze kwota jest dosc niska.
  • Odpowiedz
  • 3
Beka, nie spodziewałem się że pisząc z rana taki gównopost z krytyką dla zbiórki na marzenia wywołam taki trzask XD może post dotrze też do polskiej śmietanki trójboju i będę mógł poczytać ich wysrywy.

Osoby, które piszą w stylu, że na złość mi wpłacają jej hajs to nie wiem czy myślą, że pęknie mi dupa, bo typiarka uzbiera te 6k czy co XDD

Oczywiście nie mogło zabraknąć porównania do piłki nożnej XDDD Z jakiej racji Państwo ma fundować takie dyscypliny jak trójbój siłowy, które nie maja #!$%@? żadnej popularności i trenuje to garstka ludzi? XD jeden w miarę ciekawy mecz piłki nożnej generuje większą oglądalność i zainteresowanie niż trójbój wygenerował od swojego powstania.

Porównywanie
Bartekgkw - Beka, nie spodziewałem się że pisząc z rana taki gównopost z krytyką dla ...

źródło: comment_1656450205PEkGEsKuMFqQ4J0zmPZr3s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
Poza tym sama idea zbiórek, polega chyba na tym, że ludzie znajdujący się w sytuacji bez wyjścia (jakieś poważne choroby wymagające kosztownego leczenia czy katastrofy w stylu powodzi czy pożarów) zakładają taka zbiórkę prosząc ludzi o wsparcie i jest to dla nich z pewnością poniżające, ale jest to ostatnia deska ratunku.
Tutaj typiara zakłada se tak o zbiórkę na 6 koła na wyjazd i elo XDD jeszcze pajace przyklaskują za zaradność ja
  • Odpowiedz
@Bartekgkw: Jedzie reprezentować Polskę, nikt nie musi łoić ze swoich podatków tylko zbiórka jest dla chętnych. To nie jakaś #!$%@? co jebnie 4 zdjęcia w bikini, poszczuje cycem i poprosi o pieniądze na jej wyjazd do madagaskaru bo chciała w przerwię od ciagniecia fitów pogłaskać lemura.
  • Odpowiedz
@Bartekgkw: Jej zrzutka to jeszcze nic takiego. Nie jest to duza kwota, nie jest to jakiś bez sensu cel. Często trafiam na naprawdę z dupy zbiórki, typu na imprezowanie, czy tak o, i jeszcze co drugie zdanie to ze w dupie ma hejterow, nie chcesz nie płać karawana jedzie dalej (xDD nawet tego nie skomentuje…) i debile wpłacają
  • Odpowiedz
aha xD czyli jesteś jeszcze na tym etapie życia. myślisz, że jak pójdziesz do roboty za 3k netto miesięcznie, to po dwóch miesiacach będziesz mieć 6k? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡
  • Odpowiedz