Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ludziom serio nie jest wstyd #!$%@?ć taki cyrk? XD
Serio #!$%@? taki problem uzbierać 6000 złotych na swoje MARZENIE? XDD A cyk jebnę zbióreczkę i na łatwiznę się uda.
Masakra #!$%@?, dla mnie to żenada poniżej jakiegokolwiek poziomu godności XD
W pełni rozumiem te zbiórki, że komuś np. zachoruje dziecko i potrzebuje na już pół banki na operacje, ale to jest #!$%@? jakaś abstrakcja XDD
Może zbióreczkę na nowy samochód albo na wakacje, bo to tez moje marzenie XDD
INB4 #!$%@? CIĘ OBCHODZI CO LUDZIE ROBIĄ ZE SWOIMI PIENIĘDZMI I GDZIE JE WPŁACAJĄ - chodzi mi tylko o to jaki proces zachodzi w głowie osoby zakładającej taką gowno zbiórkę XD ja bym się spalił ze wstydu.
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Pobierz Bartekgkw - Ja #!$%@? ludziom serio nie jest wstyd #!$%@?ć taki cyrk? XD 
Serio #!$%@...
źródło: comment_1656411786E7auYFkrI73GIlAvv5gJek.jpg
  • 174
@Bartekgkw: Uwielbiam trójbój, ale a) zupełnie nie mam do niego genetyki b) poświęcam cały wolny czas startom w innej dyscyplinie. Ale tak się złożyło, że stać mnie i mogę dorzucić się 1k komuś kto ma inną sytuację i może startować. Tak samo kiedyś dorzuciłem się Boreckiemu 2k na start w kulturystyce.
bym się spalił ze wstydu.


@Bartekgkw: no to akurat ty

A ta osoba sobie po prostu założyła zbiórkę, nie jest to nielegalne

Tu się ludzie na różne rzeczy już zrzucali np na środki antykoncepcyjne dla dziewuchy z sm bo chciała mieć bobo lub jajowar (ale to podstępem) albo na wózek inwalidzki itd

Jesteśmy wolnymi ludźmi i każdy robi ze swoim hajsem co chce
@Bartekgkw Spermiarzy wpłacających nie brakuje. Jest masa sposobów żeby zarobić (w końcu jest mistrzynią, za dietę czy trening może wziąć sporo), czy nawet pożyczyć te 6k na kredyt studencki. No ale darmowe 6k zawsze się przyda.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bartekgkw:

Wolałbym 100 razy bardziej wpłacić na sportowca, który reprezentuje nas jako kraj na arenie międzynarodowej.

Jest to sport gdzie naprawdę trzeba poświęcić całe życie pod to żeby robić to na wysokim poziomie, a zarobki są nawet takie jak na etacie dla nielicznych, ale rząd jak już musi to woli dać pieniądze na ludzi, którym nie chce się robić lub przewalić wszystko na piłkę nożną gdzie i tak nie mamy żadnych
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bartekgkw: Niestety żyjemy w takim miejscu, że łucznik musi trenować w domu, a na igrzyska lecieć z własnym sprzętem - ale spokojnie, jeśli odniesie sukces to zostanie NASZYM ŁUCZNIKIEM, POLAKIEM RODAKIEM, tak samo będzie z tą dziewczyną. Nasze państwo finansuje bandę kopaczy-pajaców i ich trenera powiązanego z mafią, podczas gdy ludzie z zajawką, talentem i tysiącami włożonych w to godzin zostają bez wsparcia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Bartekgkw: xD twój wpis sprawił, że już ma ponad 1200 ziko łapcie link mireczki i chętni niech wpłacają. Studia i mistrzostwa świata i jeszcze by miała dymać w januszexie, chyba lepiej dać 100% w trening i liczyć na wysokie miejsce niż dymać dorywczo stracić forme i pojechać na zawody żeby obskoczyć #!$%@? xDDD
Jak ktoś chce wpłacać to zbiórka dalej aktywna: https://zrzutka.pl/66ydmd
Pobierz Papieska_kremowka - @Bartekgkw: xD twój wpis sprawił, że już ma ponad 1200 ziko łapci...
źródło: comment_1656431921QDZNGQBjdd2gJqsFwGGmRy.jpg
@Karoleer: nie trzeba isc do pracy za 3k netto. To ja w 2003r majac 21 lat, wyjechalem do USA na Work&Travel i leko przez 3miechy odlozylem sobie 15k w przeliczeniu, i nie zarlem gruzu a byla dobra zabawa zwiedzanie stanow no i wiadomo tez praca.
Teraz mozliwosci sa duzo wieksze zeby zarobic.
A 6k to nie jest duza kwota szczegolnie w dzisiejszych realiach.
@Bartekgkw: ja uważam że zakładanie takich zbiórek i wpłacanie na nie pieniędzy to jest głupota XD dziwię się ludziom że wydają swoje pieniądze na takie rzeczy zamiast zainwestować je w siebie i swoich najbliższych to ktoś wpłaca żeby jakaś kobieta pojechała na zawody XD śmieszy mnie to po prostu. Rozumiem jak to są jeszcze jakieś chore dzieci albo coś po wypadku, ale zbiórka na wyjazd na zawody to XDDD