Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ludziom serio nie jest wstyd #!$%@?ć taki cyrk? XD
Serio #!$%@? taki problem uzbierać 6000 złotych na swoje MARZENIE? XDD A cyk jebnę zbióreczkę i na łatwiznę się uda.
Masakra #!$%@?, dla mnie to żenada poniżej jakiegokolwiek poziomu godności XD
W pełni rozumiem te zbiórki, że komuś np. zachoruje dziecko i potrzebuje na już pół banki na operacje, ale to jest #!$%@? jakaś abstrakcja XDD
Może zbióreczkę na nowy samochód albo na wakacje, bo to tez moje marzenie XDD
INB4 #!$%@? CIĘ OBCHODZI CO LUDZIE ROBIĄ ZE SWOIMI PIENIĘDZMI I GDZIE JE WPŁACAJĄ - chodzi mi tylko o to jaki proces zachodzi w głowie osoby zakładającej taką gowno zbiórkę XD ja bym się spalił ze wstydu.
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Bartekgkw - Ja #!$%@? ludziom serio nie jest wstyd #!$%@?ć taki cyrk? XD 
Serio #!$%@...

źródło: comment_1656411786E7auYFkrI73GIlAvv5gJek.jpg

Pobierz
  • 174
@Bartekgkw: No, ale tak na chłopski rozum - to uprawiając taki niszowy sport w jaki sposób może zorganizować taki wyjazd? Sponsorów brak, jedyne wyjście to iść do pracy, ale z drugiej strony co złego w zrobieniu zbiórki? I tak głównie wpłacają osoby z tego środowiska i do nich jest kierowana ta zbiórka.

Jeszcze rozumiem jakby ktoś tym spamował na wykopie, albo robił znaleziska i tam byś to skomentował to luz. Spośród
@Bartekgkw: Też nie rozumiem twojego postu. Wyjazd na zawody to często droga sprawa, o której dowiadujesz się nie tak długo przed wyjazdem. Polski związek to gowno i nie dopłaca nic. Skąd wziąć nagle 6k na coś takiego? A ten sport ma na tyle zgrane community, że myślę, że uzbiera to bez problemu. To nie jest jakieś tam 500 zł, ktore mozna odlozyc w miesiąc. 6k to sporo dla studentki. Ludzie chcą,
Serio #!$%@? taki problem uzbierać 6000 złotych na swoje MARZENIE? XDD


@Bartekgkw: mając zaledwie 20~ lat? tak, to spory problem - zwłaszcza dla kogoś, kto poświęca swoje życie tej dyscyplinie. o ile w wielu przypadkach pewnie bym Cię poklepał po plecach za samą koncepcję wpisu, to chyba nie zrobiłeś researchu i nie wiesz kto to jest xD

bo to nie jest jakiś random, co sobie postanowił że zacznie dzwigać ciężary i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@Bartekgkw: tak się składa że trójbój nie jest sportem olimpijskim więc zawodnicy nie dostają ani złotówki od związku na wyjazdy czy inne rzeczy ale stare dziady chętnie wybija się na plecach zawodnika jaki to nie jest ich sukces trenerski xD. Np taka wice mistrzyni świata Agata Sitko (18 czy tam 19 lat) która ostatnio była na zawodach federacji IPF i jeszcze chodzi do szkoły żeby zarobić cokolwiek na ten wyjazd jeździła