Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ludziom serio nie jest wstyd #!$%@?ć taki cyrk? XD
Serio #!$%@? taki problem uzbierać 6000 złotych na swoje MARZENIE? XDD A cyk jebnę zbióreczkę i na łatwiznę się uda.
Masakra #!$%@?, dla mnie to żenada poniżej jakiegokolwiek poziomu godności XD
W pełni rozumiem te zbiórki, że komuś np. zachoruje dziecko i potrzebuje na już pół banki na operacje, ale to jest #!$%@? jakaś abstrakcja XDD
Może zbióreczkę na nowy samochód albo na wakacje, bo to tez moje marzenie XDD
INB4 #!$%@? CIĘ OBCHODZI CO LUDZIE ROBIĄ ZE SWOIMI PIENIĘDZMI I GDZIE JE WPŁACAJĄ - chodzi mi tylko o to jaki proces zachodzi w głowie osoby zakładającej taką gowno zbiórkę XD ja bym się spalił ze wstydu.
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Pobierz Bartekgkw - Ja #!$%@? ludziom serio nie jest wstyd #!$%@?ć taki cyrk? XD 
Serio #!$%@...
źródło: comment_1656411786E7auYFkrI73GIlAvv5gJek.jpg
  • 174
@Bartekgkw: trójbój to niszowy sport, nie da się z tego wyżyć. Mi by się nie chciało płacić 6k nawet jakbym miał mieć złoto, więc się nie dziwię, że zbiera kasę.
@Bartekgkw: trenowałeś kiedyś jakikolwiek sport poza graniem w piłkę na WFie? Wiesz ile czasu na to schodzi? To nie jest przecież marzenie typu "dajcie mi na wakacje" tylko kobieta z osiągnięciami chce pojechać na mistrzostwa świata, to chyba kurna jest mała różnica, co?

W pełni rozumiem te zbiórki, że komuś np. zachoruje dziecko i potrzebuje na już pół banki na operacje, ale to jest #!$%@? jakaś abstrakcja XDD


abstrakcja bo zarabiasz
@Eagleburger: Ogólnie zgoda, ale znów jest to dorosła osoba i wydaje się, że powinna wiedzieć jakie jest finansowanie w tym sporcie ty bardziej, że jakieś mistrzostwo ma. I teraz pytanie czy jest sens w tym się babrać skoro kasy z tego nie będzie. Ba nawet emerytury nie będzie bo nie jest sportem olimpijskim