Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ludziom serio nie jest wstyd #!$%@?ć taki cyrk? XD
Serio #!$%@? taki problem uzbierać 6000 złotych na swoje MARZENIE? XDD A cyk jebnę zbióreczkę i na łatwiznę się uda.
Masakra #!$%@?, dla mnie to żenada poniżej jakiegokolwiek poziomu godności XD
W pełni rozumiem te zbiórki, że komuś np. zachoruje dziecko i potrzebuje na już pół banki na operacje, ale to jest #!$%@? jakaś abstrakcja XDD
Może zbióreczkę na nowy samochód albo na wakacje, bo to tez moje marzenie XDD
INB4 #!$%@? CIĘ OBCHODZI CO LUDZIE ROBIĄ ZE SWOIMI PIENIĘDZMI I GDZIE JE WPŁACAJĄ - chodzi mi tylko o to jaki proces zachodzi w głowie osoby zakładającej taką gowno zbiórkę XD ja bym się spalił ze wstydu.
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Bartekgkw - Ja #!$%@? ludziom serio nie jest wstyd #!$%@?ć taki cyrk? XD 
Serio #!$%@...

źródło: comment_1656411786E7auYFkrI73GIlAvv5gJek.jpg

Pobierz
  • 174
@Bartekgkw: Tu się akuratna czepiasz. Najpierw przeczytałam wpis, a później zobaczyłam ss. No i to nie jest zbiórka na wakacje czy auto dla pełnosprawnej osoby, ale coś uzasadnionego. Jak dla mnie spoko
@Bartekgkw: Po tysiąckroć bardziej wolałbym wpłacić na dobrze rokującego sportowca, którego talent się zmarnuje, bo jako student, nie ma pieniędzy na zawody w kadrze, niż na madke, która popuściła szpary w klubie i teraz płacze. Gówniaka zrobić potrafi każdy chomik, wziąć udział w trójboju siłowym, garstka kobiet w tym kraju i trzeba je wspierać
To chyba serio ze mną jest coś nie tak,


@Bartekgkw: Dobrze, że przyszła refleksja, szkoda, że niezbyt szczera.

bo nie wyobrażam sobie założyć zbiórki na 6000 bo chce pojechać na zawody XDD


Sieć jest pełna zbiórek na tatuaż czy nowy telefon, a Ciebie poruszyło to, że ktoś chce jechać na zawody? To nie wycieczka turystyczna. Powiem więcej: wolę taką dobrowolną zbiórkę, niż finansowanie niszowych sportów przez państwo z podatków. Tu płaci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AVOIDME: tak. Ten przypadek rozpatrywał bym właśnie jako sponsoring. Tak samo jak sportowców światowej sławy sponsorują znane marki, tutaj mogą zwykli ludzie, zwykłej dziewczynie zasponsorować wyjazd na zawody. To jeszcze mnie tak nie mierzi
@Karoleer: Tez tak kiedys liczylem ile bedzie mnie kosztowac Nissan 240SX. Jak zarobie 10k na miesiac w czasie studiow, to po roku studiowania bede miec. Liczylem tak jak wyszedl NFS Underground...
@Bartekgkw z pewnoscią studentka 3 roku uzbiera 6 tysi na wyjazd xD wstyd w cebulandii, że ktoś kto chce reprezentować kraj na arenie międzynarodowej, musi płacić za swoje.

Gwiazdeczki które nie potrafią prosto piłki kopnąć dostają miliony i wszystko z naszych podatków opłacone.