Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ludziom serio nie jest wstyd #!$%@?ć taki cyrk? XD
Serio #!$%@? taki problem uzbierać 6000 złotych na swoje MARZENIE? XDD A cyk jebnę zbióreczkę i na łatwiznę się uda.
Masakra #!$%@?, dla mnie to żenada poniżej jakiegokolwiek poziomu godności XD
W pełni rozumiem te zbiórki, że komuś np. zachoruje dziecko i potrzebuje na już pół banki na operacje, ale to jest #!$%@? jakaś abstrakcja XDD
Może zbióreczkę na nowy samochód albo na wakacje, bo to tez moje marzenie XDD
INB4 #!$%@? CIĘ OBCHODZI CO LUDZIE ROBIĄ ZE SWOIMI PIENIĘDZMI I GDZIE JE WPŁACAJĄ - chodzi mi tylko o to jaki proces zachodzi w głowie osoby zakładającej taką gowno zbiórkę XD ja bym się spalił ze wstydu.
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Pobierz Bartekgkw - Ja #!$%@? ludziom serio nie jest wstyd #!$%@?ć taki cyrk? XD 
Serio #!$%@...
źródło: comment_1656411786E7auYFkrI73GIlAvv5gJek.jpg
  • 174
@Eagleburger:

Z tego co wiem wystarczające przez rok, aby taki wyjazd pokryć
A te osoby robiące teraz zbiórki (to chyba 3cia, którą widze na ten konkretny turniej wyjazd) to właśnie są stricte studentami z tymże stypendiami

Ja się w temacie nie wypowiadam, bo mam w dupie kto na co i kto komu wpłaca. Jednak to nie jest też tak, że taki trójboista nie ma możliwości zarobku. Zbierają osoby z IG liczbą
@Bartekgkw: To zrób sobie zbiórkę na swoje marzenie, jak będziesz miał grono osób które stwierdzi, że warto Cię wspomóc to innym #!$%@? do tego. Kasa jest oddawana dobrowolnie, jak bede chciał wesprzeć dziewczynę to wesprę dziewczynę, jak pieski w schronisku to pieski, proste.


@Lewusx: chyba #!$%@? napisałem, że chodzi mi o osoby zakładające takie zbiórki, a nie wpłacające. Koło #!$%@? mi to lata na co se wpłacasz swoje pieniądze.

Ja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kasahara: Masz rację ale też bardziej piję do tego że takie mistrzostwa świata to jednak powinien pokryć zawodnikom związek. Nie wiem czy u wszystkich reprezentacji jest tak samo #!$%@? ale z tego co wiem to reprezentacja UK co start ma nowy zestaw od sbd + chyba pokryte koszty związane właśnie z wyjazdem
@Kasahara: Sitko ze swoich musiała ogarniać przelot i nocleg. Przez to po kilkunastu h lotu miała jeden nocleg i od razu start. Potem w nocy wylot prawie od razu jeśli dobrze pamietam, bo noclegi drogie. ¯_(ツ)_/¯
@Bartekgkw: Też uważam że to cyrk że państwo nie funduje jej tego wyjazdu w 100% i nie daje jeszcze stypendium za wyniki. Ten kraj z gówna w żaden sposób nie wynagradza ambicji i sportowcy muszą kombinować.

Prawdopodobnie nie wiesz jak to jest anonku, ale jak się ćwiczy i jeszcze utrzymuje siebie dom i tak dalej to może nie być łatwo jebnąć dwie fuszki i zarobić 6tys.

Pomijam już fakt że laska
Akurat w trojboju cos wygrywamy. Sport z zerowymi budzetami, a wyjazdy kosztuja. Duza czesc zbiorek tez jest na zabiegi refundowane przez nfz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
patologią jest to, że w kadrze polski trzeba płacić za wyjazd


@hasek34: Osobiście jakieś zawody mam gdzieś więc nie widzę w tym problemu. Publiczne pieniądze wydawane na sport, powinny być przeznaczane na dbałość o kondycję fizyczną wszystkich obywateli, a nie wąskiej grupy najlepszych.