Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ludziom serio nie jest wstyd #!$%@?ć taki cyrk? XD
Serio #!$%@? taki problem uzbierać 6000 złotych na swoje MARZENIE? XDD A cyk jebnę zbióreczkę i na łatwiznę się uda.
Masakra #!$%@?, dla mnie to żenada poniżej jakiegokolwiek poziomu godności XD
W pełni rozumiem te zbiórki, że komuś np. zachoruje dziecko i potrzebuje na już pół banki na operacje, ale to jest #!$%@? jakaś abstrakcja XDD
Może zbióreczkę na nowy samochód albo na wakacje, bo to tez moje marzenie XDD
INB4 #!$%@? CIĘ OBCHODZI CO LUDZIE ROBIĄ ZE SWOIMI PIENIĘDZMI I GDZIE JE WPŁACAJĄ - chodzi mi tylko o to jaki proces zachodzi w głowie osoby zakładającej taką gowno zbiórkę XD ja bym się spalił ze wstydu.
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Bartekgkw - Ja #!$%@? ludziom serio nie jest wstyd #!$%@?ć taki cyrk? XD 
Serio #!$%@...

źródło: comment_1656411786E7auYFkrI73GIlAvv5gJek.jpg

Pobierz
  • 174
@Bartekgkw: Przecież to piękny wolny rynek, zero publicznej kasy, sportowcy znajdują swoich sponsorów i startują za swoje pieniądze

Nic tylko propsować. Jak nikogo nie interesuje jej sport to nie pojedzie i tyle, nikt nie każe Ci wpłacać pieniędzy
@Bartekgkw: Bo ambicji nie masz albo bananowiec jesteś. Jak ma iść do pracy jak same treningi/studia/odpoczynek pochłania cały czas? jeszcze przygotowanie posiłków itp. Przykre jest, że państwo leje kasę na piłke nożna w której #!$%@? nam wychodzi a jak ktoś wygrywa w innych dyscyplinach to już nie. Większym #!$%@? jaki spotkałem na zbiórkach jest np "naprawa samochodu" albo wakacje a nie takie coś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@van_der_bike: No tak dlatego większość zawodników odchodzi po jakimś czasie z kadry i ipfu bo woli po prostu zająć się pracą jako trener czy czymkolwiek innym i cokolwiek z tego mieć niż uścisk dłoni prezesa starych dziadów ze związku. Z drugiej strony z takim podejściem do tego sportu nigdy nic się nie zmieni i finansowania nadal nie będzie. Trochę szkoda bo w takich niszowych sportach jest sporo ludzi z wysokimi tytułami
@Bartekgkw: Bo ambicji nie masz albo bananowiec jesteś. Jak ma iść do pracy jak same treningi/studia/odpoczynek pochłania cały czas? jeszcze przygotowanie posiłków itp.


@profildogier: HAHAHAHAHA

Dobra #!$%@? żałuję, że napisałem ten post XDDD ja poerdole
@Bartekgkw: Ale w czym widzisz problem? Czy na zbiórkę idą podatki nasze? nie. Czy kuje Cię to w jakiś sposób? bo? Przecież na wrzutka masz masę idiotycznych zbiórek jak pisałem od naprawy auta po wakację wymarzone a Ty przypierdzielasz się do dziewczyny która idzie w sport samemu siedząc przez komputerem i plując jadem.
@Eagleburger: Zgoda, tylko mnie zastanawia kiedy coś się zmienia z hobby w jakąś wizje medalu czy czegoś z czego się nie wyżyje. Ale znów ja nie rozumiem ludzi biegających w maratonach o medal ukończenia czy puchar wójta.
@Bartekgkw: nie dziwie się, że w tym kraju pis rządzi skoro mamy takich krótkowzrocznie patrzących obywateli jak ty. Dziwne, że jesteś w stanie jeszcze samodzielnie oddychać. Ale dzięki Tobie przynajmniej dowiedziałem się o zbiórce, dzięki Miras! ¯\_(ツ)_/¯