Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sikalafou: Hmm tak sadze. Poniewaz zawsze bylem chudy i tylko naprawde ekstremalne upaly mnie ruszaja.
Wszyscy ktorzy zdychaja przy trzydziestu stopniach to raczej ludzie grubi lub tacy co unikaja jakiegokolwiek wysilku.

Twoj avek nie wskazuje na zaden z powyrzszych przypadkow. A narzekasz jakbys musial w Turcji baseny czyscic od rana do wieczora. Nie denerwuj sie. Pytam tylko.
@Niedobry: luzik. Ja ogólnie jestem typem narzekacza, ale serio w upale ciężko mi się zebrać do roboty i ciężko mi się myśli. Nie pocę się jakoś bardziej, poza treningiem, natomiast gorzej z głową.
Zgadnij dlaczego w Afryce ludzie mieszkają dalej w lepiankach z gówna i patyków, a w Europie mieszkamy w ładnych domkach i pracujemy w szklanych biurowcach?
@sikalafou: Rozumiem...
Aczkolwiek przyklad z Afryka nie jest zbytnio trafiony. Poniewaz leniwi mieszkaja w chatkach z gowna i patykow.
A ci mniej leniwi juz dawno wymyslili zaawansowane budowle siegajace wglab ziemi (Etiopia) lub np. kamienne miasta z systemami wentylacji tak dobrymi ze mozna bylo lod przechowywac. Dygresja taka.
@suqmadiq2ama:

za jakieś dwa lata będziesz srał i trawy się trzymał a spawacz po 12h roboty na wysokościach będzie peklował ci siostre w swoim audi 2018 za gotówkę


Samochód jako wyznacznik statusu społecznego to jakaś norma u polactwa, robolstwa. Polak ma AUDI więc jest kimś!
Już pomijam fakt, że takiego robola potem nie stać na serwisowanie tego porządnie i leci na jakichś zamiennikach XD