Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Samochód jako wyznacznik statusu społecznego to jakaś norma u polactwa, robolstwa. Polak ma AUDI więc jest kimś!

Już pomijam fakt, że takiego robola potem nie stać na serwisowanie tego porządnie i leci na jakichś zamiennikach XD


@AntyKuc: pomijam, że 90% roboli jeździ trupami po 10-30 k, a kolega wyżej chyba przesadził z używkami w przerwach od spawarki, że #!$%@? takie kocopoły, ale też niezmiernie mnie to bawi.

Typowe pod firmami produkcyjnymi.
  • Odpowiedz
@pkoneman: W domu w przyszłym roku już będę miał. W tym roku nie chce mi się już tu sprowadzać roboli żeby mi #!$%@? ściany. Mieszkanie zrobione na cycuś a ja tu mam wpuszczać robolstwo w brudnych szmatach żeby mi kurzyli i śmierdzieli? W życiu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sikalafou: Czyli sam siedzisz w upale jak biedak i plebs, który był zbyt głupi żeby sobie założyć klimę podczas robienia tego mieszkania na "cycuś". Mam z ciebie bekę z mojego zajebiście schłodzonego gabinetu
  • Odpowiedz
@sikalafou: Może kup sobie klimatyzator przenośny i będziesz miał w domu chłodno. Jak będziesz montował stały to przenośny sprzedaż. Męczyć się nie trzeba chociaż
  • Odpowiedz
Wszyscy ktorzy zdychaja przy trzydziestu stopniach to raczej ludzie grubi lub tacy co unikaja jakiegokolwiek wysilku.


@Niedobry: masz 11 lat, że #!$%@? takie kocopoły?
  • Odpowiedz
Jak dobrze, że nie muszę wychodzić z domu w taki upał i pracować jak człowiek na #homeoffice. I tak mimo tego moja wydajność w takim upale mimo wiatraka wiejącego w ryj i zasłoniętych okien jest na poziomie 30%.


@sikalafou: Męczysz się w domu, zamiast w klimatyzowanym biurze? W imię czego?
  • Odpowiedz
Męczysz się w domu, zamiast w klimatyzowanym biurze? W imię czego?


@void1984: w imię tego, żeby pracować w zaciszu własnego domu, nie tracić czasu na dojazdy i powroty z pracy i wszystko co z tym związane, a w czasie pracy móc wstawić pranie, zmywarkę, mięso w piekarniku?
  • Odpowiedz
@sikalafou: To wolę ponad 3-krotnie wyższą wydajność w komfortowych warunkach, nawet kosztem dojazdu.
Choć najbardziej mnie cieszy że na firmowy sprzęt nie muszę przeznaczać prywatnej przestrzeni.
  • Odpowiedz
@void1984: ja siedząc w biurze z ludźmi miałbym zerową wydajność xD. Nawet nie przejdzie mi przez myśl żeby jechać do biura z klimą, a takich upałów >30 i tak mamy ile w ciągu roku roboczych? 10-15? Szkoda sobie dupy zawracać.
  • Odpowiedz
@void1984: Ty chyba jestes jakis niedorozwiniety
"Choć najbardziej mnie cieszy że na firmowy sprzęt nie muszę przeznaczać prywatnej przestrzeni." XDDD no to musisz miec bardzo mala chate jesli laptop z korpo zaburza przestrzen
  • Odpowiedz