Wpis z mikrobloga

zamknął ją w kiblu od zewnątrz gdzie montuje się zamek tylko od wewnątrz, logiczne XD


@Raisei-chan: Skoro planował coś takiego to pewnie obmyślił jak ją zamknąć od zewnątrz. Chociażby demontując rączkę w środku. U mnie zamek do łazienki i kibla można przekręcić czymś płaskim z zewnątrz.
Ale...
@Mega_Smieszek: Nasz geniusz zbrodni nie wpadł na pomysł, że może zadzwonić na policję? :) Bardzo legitne. Całe planowanie psu w dupę bo telefon
zamknął ją w kiblu od zewnątrz gdzie montuje się zamek tylko od wewnątrz, logiczne XD


@Raisei-chan: przecież zamek w większości kibli da się bez problemu otworzyć/zamknąć nawet monetą od zewnątrz (przynajmniej te domowe, bo do użyteczności publicznej są inne). Takie zabezpieczenie na możliwość awaryjnego otwarcia przez domowników.
papaj2137 - > zamknął ją w kiblu od zewnątrz gdzie montuje się zamek tylko od wewnątr...

źródło: comment_1655711343xJy3LmQNGAo8C8qcodehSn.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 123
@Mega_Smieszek:

"Drogi pamiętniczku. Dzisiaj był zły dzień. Spotkałem się z tą dziewczyną poznaną na tinderze. Po kolacji i kilku głębszych zgodziła się pójść do mojego domu. Kilka razy jej wspominałem że mam w domu malowanie i trochę warunków nie ma, ale była tak pijana że chyba tego nie zarejestrowała. Po wejściu do środka poszła od razu do łazienki. Zdziwiło mnie że długo nie wychodzi, ale cierpliwie czekałem. Nagle do mieszkania wpadła