Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Banicjusz: jak policzyłam to w Egipcie na all inclusive wyjdzie mnie taniej mieszkanie niż gdybym dziś chciała wynająć mieszkanie w centrum Polski.

@Pierona:

@Pierona Praca zdalna i można sobie mieszkać w hotelu w egipice cały czas i mieć wszystko podane na tacy, albo można też wynajmować kurnik w mieście w Polsce B w niezbyt poważanej dzielnicy. Wybór należy do ciebie! xD

@Banicjusz: hotel all inclusive za 4800 miesięcznie? Nie
@Banicjusz: fajne ma ktos mieszkanie na wynajem
szkoda by bylo gdyby sie tam wprowadzila jakas kobieta z dzieckiem bez oficjalnych dochodow i wplacala co miesiac po 500zl jako akt dobrej woli xD
by wlasciciel musial jej zaproponowac inne mieszkanie do ktorego sie przeprowadzi albo liczyc ze przez najblizsze 18 lat jej dzieciak nie pojdzie na studia oraz w miedzyczasie nie zrobi sobie kolejnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Peugot: jeżeli korzystasz z samochodu na tyle rzadko, że faktycznie taniej Ci wołać taksę, to wniosek jest taki że nie potrzebujesz samochodu xD

ja kiedyś policzyłem koszty utrzymania 15 letniego opla Astry to mi wyszło, że robiąc poniżej 400km miesięcznie bardziej by mi się opłacało jeździć wszędzie traficarem. Dlatego jeżdżę na zakupy na drugi koniec miasta żeby się zwróciło xD