Wpis z mikrobloga

@Banicjusz: Jak mieszkasz w Lublinie to wiesz, że Fieldorfa to okolice Uniwersytetu medycznego, do którego pchają się niezliczona ilość obcokrajowców, którzy zapłacą tę sumę, żeby tylko trzymać się niedaleko uniwerka xD.
Polacy raczej będa siedziec w akademikach albo mieszkać w moich okolicach na Czechowie
  • Odpowiedz
VPN


@gustowny_dzikus: i dyscyplinarka ja się wyda. Za eksport danych osobowych osoba odpowiedzialna za GDPR odpowiada przed prawem osobowo, a nie jako firma. Plus firma też może wyłapać karę, więc poważne firmy tego pilnują.
  • Odpowiedz
to już lepiej na Teneryfę. 30m2 ciepło w dupę. A pewnie przy rezerwacji na dłużej dadzą zniżkę.


@nativ: hotele tanie, ale loty drogie. Jak leciałem w kwietniu to wyszło 2k na osobę.
  • Odpowiedz
@Banicjusz: jak policzyłam to w Egipcie na all inclusive wyjdzie mnie taniej mieszkanie niż gdybym dziś chciała wynająć mieszkanie w centrum Polski.


@Pierona W sumie jak ktoś może zdalnie pracować to super opcja :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Banicjusz:

Żeby takie mieszkanie za taką cenę wynająć będąc singlem to trzeba minimum 10k na miesiąc zarabiać. Dolicz rachunki, to że ktoś ma samochód i koszty jego utrzymania, życiowe duperele, więc realnie zostaje takiemu 3-4k z pensji - szału nie ma. Jednocześnie zarabiasz 10k więc śmiało można powiedzieć, że więcej niż 60% polaków i mieszkasz w takiej klatce w minibloku za tyle cebulionów, a emeryt z 2000 zł ma własny 150
  • Odpowiedz
Mam leasing na audi i wychodziloby 3 x taniej wolac taxi za kazdym razem jak chce gdzies jechac. I jaki z tego wniosek?


@Peugot: Dlatego nie biorę następnego leasingu i zobaczę, na ile faktycznie jest potrzebny mi samochód xD
  • Odpowiedz
Chyba pracowniczym we 4 łazienka na 8 pokoi i kuchnia na całe piętro.


@ostatniwrankingu: dla 2 osób na bookingu jest 8 miejsc oznaczonych jako hotele w Warszawie, które są tańsze.

A jak zarezerwujesz 3 miesiące na raz to na pewno dostaniesz lepszą cenę niż booking xD

Moii pokój mniejszy, ale za to sprzątanie w cenie.
  • Odpowiedz
i dyscyplinarka ja się wyda. Za eksport danych osobowych osoba odpowiedzialna za GDPR odpowiada przed prawem osobowo, a nie jako firma. Plus firma też może wyłapać karę, więc poważne firmy tego pilnują.


@Anakee: Powodzenia też w razie awarii sprzętu firmowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@padamczyk: Bo sprawia mi przyjemność. Właśnie o tym mówie, że motywacje ludzkie są różne tak jak różni są ludzie. Jeden będzie jeździł TAXI drugi leasingował auto, trzeci kupi rower a piąty będzie siedział w domu.
  • Odpowiedz
@coo84: Oczywiście, ale ja tym pokazuje, że ludzie mają różne motywacje i różnie wydają kasę. Od strony rachunku ekonomicznego auto jest u mnie bezsensowne, ale zwyczajnie sprawia mi przyjemność posiadania i jazdy wybranym przeze mnie autem. Ty wydasz na podróże inny na dom inny na auto a inny przepije.
  • Odpowiedz