Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Banicjusz:

Żeby takie mieszkanie za taką cenę wynająć będąc singlem to trzeba minimum 10k na miesiąc zarabiać. Dolicz rachunki, to że ktoś ma samochód i koszty jego utrzymania, życiowe duperele, więc realnie zostaje takiemu 3-4k z pensji - szału nie ma. Jednocześnie zarabiasz 10k więc śmiało można powiedzieć, że więcej niż 60% polaków i mieszkasz w takiej klatce w minibloku za tyle cebulionów, a emeryt z 2000 zł ma własny 150
Chyba pracowniczym we 4 łazienka na 8 pokoi i kuchnia na całe piętro.


@ostatniwrankingu: dla 2 osób na bookingu jest 8 miejsc oznaczonych jako hotele w Warszawie, które są tańsze.

A jak zarezerwujesz 3 miesiące na raz to na pewno dostaniesz lepszą cenę niż booking xD

Moii pokój mniejszy, ale za to sprzątanie w cenie.
i dyscyplinarka ja się wyda. Za eksport danych osobowych osoba odpowiedzialna za GDPR odpowiada przed prawem osobowo, a nie jako firma. Plus firma też może wyłapać karę, więc poważne firmy tego pilnują.


@Anakee: Powodzenia też w razie awarii sprzętu firmowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@coo84: Oczywiście, ale ja tym pokazuje, że ludzie mają różne motywacje i różnie wydają kasę. Od strony rachunku ekonomicznego auto jest u mnie bezsensowne, ale zwyczajnie sprawia mi przyjemność posiadania i jazdy wybranym przeze mnie autem. Ty wydasz na podróże inny na dom inny na auto a inny przepije.