Wpis z mikrobloga

Lublin jeśli chodzi o ceny różnych rzeczy to jedno z najgorszych miast w Polsce. Ceny w knajpach czy ceny wynajmu mamy jak w Gdańsku czy Krakowie, a zarobki wschodnie


@MokebeSenegal23cm: HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAH
Co ty #!$%@? chłopie. Byłeś kiedyś w Gdańsku czy Krakowie XD
Pokój w lublinie wynajmujesz za 700zł, kawalerkę za 1300, na mieście najdasz się za 30zł z napojem
W Krakowie to wszystko pomnóż x2
Praca zdalna i można sobie mieszkać w hotelu w egipice cały czas i mieć wszystko podane na tacy,


No już idę zdalnie mieszać beton xD
Wy urzędasy korporacyjne to w jakimś innym świecie żyjecie i wam się wydaje że klikanie w komputer to cały świat.
@Banicjusz:
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@greenbong: tak się składa, że w Gdańsku bywam średnio raz na 3 miesiące xD

Kawalerka 1300 XDDDDDDDD to chyba na dziesiątej i za sąsiadów masz największych patusów w mieście. Znajomi szukają mieszkania, żeby wynająć we trzech i średnio za pokój, nawet na takiej Kalinowszczyznie wychodzi 1100-1200zł(3 pokojowe mieszkanie +- 50mkw) xD

Nie wiem do jakich knajp chodzisz, ale chyba do jakichś spelun. W takim mojo, Jimmy's, ostro czy w św. Michale
@coo84: generalnie, najbardziej opłaca się pod mostem mieszkać i jeździć rowerem, ale nie wiem czy każdy jest na to gotowy. xD
Rozumiem, że na wakacje wynajmujesz auto, a na wycieczkę za miasto też jedziesz traficarem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli samochód u Ciebie ogranicza się do jeżdżenia po zakupy, to faktycznie, nie opłaca Ci się go mieć. Jak chcesz być naprawdę oszczędny, to zakupy rób przez internet,
@mbasasello Jeśli praca zdalna na pobycie w Egipcie, to tylko ze swoim internetem. W tych hotelach połączenie wifi jest tragiczne, w miarę ok tylko w promieniu 15m od recepcji.
Miałam sytuację, że kiedyś całkiem się internet popsuł w hotelu i naprawiali go prawie 2 dni.
Także trzeba być na to przygotowanym.
@ZohanTSW: w październiku byliśmy na 25dni 5300 za dwie osoby all inclusive (w tym transport z lotniska do hotelu) oczywiście wycieczki dokupywalismy osobno ale rafa koralowa była przy samym hotelu. A w Polsce dolicz do tego jeszcze wyżywienie, transport i media.