Wpis z mikrobloga

  • 1178
@Pierona Praca zdalna i można sobie mieszkać w hotelu w egipice cały czas i mieć wszystko podane na tacy, albo można też wynajmować kurnik w mieście w Polsce B w niezbyt poważanej dzielnicy. Wybór należy do ciebie! xD
  • Odpowiedz
@Banicjusz: ostatnio się nad tym poważnie zastanawialiśmy, ale dziecko mam w drodze i szczerze nie za bardzo chciałabym rodzic w Egipcie. Praca zdalna jest, u nas obu i płatna w euro, innych krajów za dobrze nie znam bo zazwyczaj zwiedzaliśmy Egipt-Kenia że względu na nurkowanie.
  • Odpowiedz
Nie można przeliczać wszystkiego w kategoriach czysto ekonomicznej opłacalności. Zmiennych do ujęcia w Twoim równaniu jest tyle ile ludzkich motywów. Mam leasing na audi i wychodziloby 3 x taniej wolac taxi za kazdym razem jak chce gdzies jechac. I jaki z tego wniosek?
  • Odpowiedz
  • 79
Nie można przeliczać wszystkiego w kategoriach czysto ekonomicznej opłacalności. Zmiennych do ujęcia w Twoim równaniu jest tyle ile ludzkich motywów. Mam leasing na audi i wychodziloby 3 x taniej wolac taxi za kazdym razem jak chce gdzies jechac. I jaki z tego wniosek?


Żaden. Próbujesz dyskutować z wykopowym #!$%@? studentów z pierwszego roku :D
  • Odpowiedz
Praca zdalna i można sobie mieszkać w hotelu w egipice cały czas i mieć wszystko podane na tacy


@Banicjusz: nie możesz, w wielu firmach nie możesz opuszczać terenu EU, bo pracujesz z danymi osobowymi.
  • Odpowiedz