Wpis z mikrobloga

@GienekZFabrykiOkienek: To #!$%@? zacznij się ruszać jak ci się obniżył bilans. I mi nie ciśnij od bałwanów bo widocznie sam jesteś opasły i cię boli że żresz bez opamiętania. Chciałbym zobaczyć osobę umierającą z głodu ważącą 150kg. Jest jakiś przypadek w medycynie? Bo ja słyszałem o odwrotnym. Koleś nie jadł przez rok.
https://www.diabetes.co.uk/blog/2018/02/story-angus-barbieri-went-382-days-without-eating/
Koleś z ponad 200kg zjechał na coś około 88kg więc mi nie #!$%@? o jakimś umieraniu z
  • Odpowiedz
byłam w stanie przytyć 15 kilo (z 52 do 67) w pół roku bez zmiany w żaden sposób nawyków żywieniowych


@caslin: To normalne. Ze starymi nawykami żywieniowymi i spadkiem aktywności pojawia się nadwyżka. Nie da się produkować energii z niczego.

bo hormony sprawiają że hibernujesz jak niedźwiedź. Ledwo siedzisz, śpisz po 12 godzin i nie jesteś w stanie robić nic więcej. I tyjesz jeśli jesz więcej niż te 1200

Tu
  • Odpowiedz
Problem w niektórych chorobach tarczycy jest taki, że nagle, niespodziewanie Twoje ciało uznaje że Twój dotychczasowy bilans kaloryczny się zmieni. Na przykład z 1800 na 1200 kalorii - bo hormony sprawiają że hibernujesz jak niedźwiedź. Ledwo siedzisz, śpisz po 12 godzin i nie jesteś w stanie robić nic więcej. I tyjesz jeśli jesz więcej niż te 1200, bo ciału nie chce się przeznaczać tych kalorii na dobre działanie Twojego organizmu, tylko je
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowywinternetach: może mieć i co z tego? Przy odpowiedniej diecie i doborze składników można nie być spaślakiem nawet z çhora tarczycą. Ale ludzie często są leniwi i myślą, że jak zrobię 10 brzuszków raz w roku to utrzymają niska wagę, wpieprzając wszystko jak leci bez opamiętania.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Tak czytam komentarze, które piszesz i nieźle się triggerujesz. Wyzywanie się u facetów to praktycznie standard jak mówienie do siebie nigga u czarnych. NIKT w towarzystwie przy jednym stole nie traktuje takich tekstów jako obelgi i nie insynuuje tu jakichś "może ojciec...", bo nikt kosy do ciebie o to nie wyciągnie.
A co do tarczycy - to częsty problem z nią ma rocznik ludzi '85 (skutki wybuchu w Czarnobylu),
  • Odpowiedz