Wpis z mikrobloga

tak, bo te dzieci będą musiały żyć w środowisku zniszczonym przez poprzednie pokolenia, więc mają prawo walczyć o swoje potrzeby


@MilionoweMultikonto: A później te same dzieciaki będą płakać że nie stać ich na mieszkanie, bo w cenie betonu będą horrendalne podatki.
  • Odpowiedz
@ChrobryLubiBobry: @Anaheim: Naukowcy to nie jest jeden umysł. Część mogła chcieć ją promować a część nie. Może inicjatywa wyszła z innych środowisk nawet- co za różnica? Liczy się przesłanie.
Ja tylko stwierdzam, że ten dziennikarzyna niesłusznie dyskredytuje jej zdanie "bo to tylko dziecko".
EDIT: No naukowcy wołają od lat i nikt ich nie słucha więc próbuje się innych metod widocznie.
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski:

Przecież ona nie będzie przeprowadzać operacji na otwartym sercu,


Otóż to. Mówi mniej więcej „jak cię kłuje w sercu to idź do lekarza i posłuchaj co mówi” czyli generalnie truizm który ogarnia nawet i 8 latek

Ale truizm który nie dociera najwyraźniej do niektórych starych pierdzieli którzy przecież wiedza lepiej niż jacyś uczeni jajogłowi którzy życia nie znają tylko siedzą gdzieś tak zamknięci i prace piszo. Poprzerzucaliby trochę węgla w
  • Odpowiedz
@abraca: Naukowcy po badaniach, kilku publikacjach wiedzą o czym mówią. Szesnastolatka ma napisane na kartce, co mam powiedzieć, a swoją aparycją i gorączkowością ma wzbudzić odpowiednie emocje. Na multimediach mnie uczono, że ludzie reagują na dziecko w pierwszej kolejności i wywołuje u nich wielkie emocje (zawdzięczamy to instynktowi przetrwania), na zdjęciu zobaczymy pierwsze dziecko, dopiero później atrakcyjną kobietę na równi z samochodem itd. Dlatego, dzieci są wykorzystywane do stwarzania emocji.
  • Odpowiedz
  • 0
@MilionoweMultikonto

tak, bo te dzieci będą musiały żyć w środowisku zniszczonym przez poprzednie pokolenia, więc mają prawo walczyć o swoje potrzeby

Niech walczy na swoim ogródku, a nie robi za znawcę
  • Odpowiedz
@smooker: Heniu wielki kozak co dojechał szesnastolatkę, no #!$%@? wybitne osciagnięcie. "No ludzie patrzajta jak niby szesnastolatks wybuduje elektrownię atomową he he"

Szkoda tylko, że Greta to tylko symbol za ktorym stoi konsensus całego, naukowego świata
  • Odpowiedz
@smooker: Że swojego stanowiska chciałem tej dziewczynie podziękować. Gdyby nie obrzydliwe memy z nią i nalepki na auta nigdy bym nie przypuszczał jak bardzo egoistyczni, zawistni i zwyczajnie głupi są ludzie.W tym nawet sporo ludzi z moich znajomych. Wyzywać i szkalować dziecko bo mówi o czymś co naukowcy powtarzają od lat 70, ale jest to dla mnie niewygodne. Jeszcze nie daj Boże musiałbym pojechać rowerem i ruszyć dupę, zamiast wsiadać w
  • Odpowiedz