Wpis z mikrobloga

@NiBBonacci: to nie jest literówka, to jest inny wyraz. Umiesz używać wyrazy? Może pójdź za własną radą i przeczytaj encyklopedię, nawet jeśli doktoratu to nie da, może coś zostanie.

widzę zesrałeś się


@NiBBonacci: kolejny z ad personam. Już wiem dlaczego popierasz tego starego głąba z OP, masz błędne myślenie tak samo jak on. Nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@smooker: Jakie zesrańsko, jakie wspaniałe fikołki, od razu widać, że p0lak.

Przykro mi Heniu, każdy kto nie jest płaskoziemskim szurem czarmanderem jak szesnastolatka woła „mamy #!$%@?, posłuchajcie co naukowcy mówią” zainteresuje się tym co faktycznie mówią, nigdy nie chodziło o postawienie szesnastolatki w roli eksperta.
  • Odpowiedz
@smooker: Greta nie jest naukowcem, greta jest tubą propagandową. #!$%@? tego typa jest tak głupie jak typowego polskiego Janusza. Sam się zgodzę że fakt, że dzieciak bierze się za poważne tematy jest źle odbierany, ale ile ludzi przeczytało choć jeden artykuł naukowy dot. ocieplania klimatu? Przejrzało wykłady, prezentacje profesorów? na pewno mniej niż słyszało o Grecie. A w kwestii klimatu jesteśmy tak samo w dupie jak za rządów pis nasza gospodarka.
  • Odpowiedz
To sama prawda jest.


@Bordomir: tak, prawdą jest twój komentarz o zebranych tu idiotach. Jest ich dwóch. Ty i OP.
Mem jest merytorycznym zerem i w zaden sposób nie udowadnia, że Greta Thunberg nie ma racji.
  • Odpowiedz
@Bordomir: To już mogłeś się nie przyznawać, że to nie jest zarzutka, bo to, co on mówi, nie jest żadna prawdą.

Dlaczego?

Mamy do czynienia:
1) Z argumentum ad personam - "To nie może być prawda, bo ta osoba jest bardzo młoda"
2) Z argumentum ad absurdum - pozbawione sensu porównanie odnoszące się do absurdu: "Przecież nikt by nie zlecił projektowania domu kilkunastolatkowi"
3) Dosłownie za każdym razem Greta podkreśla, że
  • Odpowiedz
@theicecold to jest prawda. Wszystkie media z lewej i prawej cytują niedorozwiniętą umysłowo dziewczynkę, skrzywdzoną przez swoich rodziców. I tasują się do tego co ona mówi - zapraszając ją choćby na konferencje. To nie ma najmniejszego sensu.
  • Odpowiedz
I tasują się do tego co ona mówi - zapraszając ją choćby na konferencje.


@Bordomir: bo od kilkudziesięciu lat mieliśmy w dupie to, co mówią naukowcy i eksperci w tej dziedzinie. To tylko pokazuje, jak bardzo jesteśmy w dupie, że świat dopiero zainteresował się tematem, gdy wystawiono na środek jakąś Gretę.
  • Odpowiedz
@smooker: jeżeli wiek ma być jedynym wyznacznikiem merytoryki to może posłuchaj sobie ostatnich wystąpień Davida Attenborougha, który na ten moment ma 95 lat i na własnych oczach widział jak bardzo środowisko podupadało. W ogóle to dla mnie abstrakcja, że są ludzie którzy bronią narracji negującej globalne ocieplenie i im się piana sączy na widok dziecka. Ogólnie to jak stare pryki kochają zrównywać ją z błotem jest dla mnie porażające. To jest
  • Odpowiedz