Wpis z mikrobloga

Ech, dziecko po masło posłałem... Młody wrócił zadowolony, że zaoszczędził ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tyle dobrego, że nie kupił więcej.

Producentom tego czegoś życzę jak najgorzej. Mieszkańcy Pasłęka powinni dokonać linczu za naruszenie dobrego wizerunku...

Ten niejadalny syf powinien leżeć w osobnej lodówce z opisem "uwaga, gówno" zamiast koło maseł (°°

#oszukujo #zakupy #zalesie #jedzenie
Pobierz enron - Ech, dziecko po masło posłałem... Młody wrócił zadowolony, że zaoszczędził ( ...
źródło: comment_16534199001ZmzivQ52iEsOSBkrcnM4a.jpg
  • 69
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Xodet: Na pewno nie jest chroniona? Może jakieś dodatki są dozwolone, wydawało mi się, że takie typowe gówno śmietany nie mają napisu śmietana.
Zresztą Piątnica jest spoko, bodajże w Kauflandzie czy jakimś podobnym markecie była taka giga "żelowa" osiemnastka, jakby ktoś tam żelatyny #!$%@?ł.
@Caracal: oczywiście że zrobiłem wykład. W ogóle się zestresował że coś zrobił źle - wytłumaczyłem co czytać, czego szukać itd.
Generalnie dałem ciała że chciałem lepiej - mogłem kazać kupić "Masło Polskie" z Mlekovity które ma charakterystyczne ciemnoniebieskie opakowanie, ale akurat w tym sklepie są produkty z OSM Skałą która jest zdecydowanie lepsza - no ale akurat nie było więc chwycił coś obok...
Pobierz enron - @Caracal: oczywiście że zrobiłem wykład. W ogóle się zestresował że coś zrobi...
źródło: comment_1653462994tRwYZ5XTJzk8NmbFLEldOr.jpg
@enron: przecież to się #!$%@? do UOKiKu nadaje (°°


@lubie-kasztany: gdyby się nadawało to już dawno by tego gówna na rynku nie było. Pewnie nie stosują żadnych niedozwolonych praktyk ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bartosz325 oleje roślinne to ogólnie syf. Prócz może oliwy z oliwek na zimno. Kiedyś się używało masła klarowanego albo smalcu i teraz też tak powinno być. Olej palmowy pod względem omega 6 jest ok, ale w większości jest dodawany do słodyczy jako utwardzany olej co nie jest w ogóle zdrowe. Do tego środowisko mega cierpi, więc też to nie jest rozwiązanie.
@enron: do ciasta to jeszcze spoko ale na kanapke to jakaś #!$%@? porażka, to sie lamie podczas krojenia jak kruchutkie z szarlotki...


@Pobsky8: ano, żona stwierdziła że nie ma wyjścia - zrobi szarlotkę albo kruche z truskawkami ( ͜ʖ)