Wpis z mikrobloga

Ech, dziecko po masło posłałem... Młody wrócił zadowolony, że zaoszczędził ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tyle dobrego, że nie kupił więcej.

Producentom tego czegoś życzę jak najgorzej. Mieszkańcy Pasłęka powinni dokonać linczu za naruszenie dobrego wizerunku...

Ten niejadalny syf powinien leżeć w osobnej lodówce z opisem "uwaga, gówno" zamiast koło maseł (°°

#oszukujo #zakupy #zalesie #jedzenie
enron - Ech, dziecko po masło posłałem... Młody wrócił zadowolony, że zaoszczędził ( ...

źródło: comment_16534199001ZmzivQ52iEsOSBkrcnM4a.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@enron: no to jest konkretna #!$%@? - różowa to ostatnio kupiła przez pomyłkę bo leżało dokładnie koło masła i z rozpędu wrzuciłem na patelnię to musiałem godzinę wietrzyć kuchnię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@enron co to za gówno, co jest w środku?


@czlowiekbutelka: Miks tłuszczowy do smarowania 76%. Całkowita zawartość tłuszczu 76%, w tym: 64% tłuszcz roślinny, 12% tłuszcz mleczny. Składniki: tłuszcz roślinny palmowy nieutwardzony śmietanka, olej słonecznikowy, tłuszcz serwatkowy, emulgatory: E471, E472c i E322, regulator kwasowości: kwas mlekowy, barwnik beta-karoten, aromaty.

Cuchnie tanią margaryną. Raz też w zaćmieniu umysłu dałem się złapać na ten syf i już woń przy wkładaniu do maselniczki sprawiła,
  • Odpowiedz
@enron wygooglowalem historie tego czegoś, przez te 10 lat naprawdę dużo się zmieniło w świadomości i większość ludzi jednak coś tam na te etykiety patrzy, dla przykładu choćby inba o smażenie czipsów na palmowym
  • Odpowiedz
@enron wygooglowalem historie tego czegoś, przez te 10 lat naprawdę dużo się zmieniło w świadomości


@czlowiekbutelka: tutaj MEGA dobrą robotę odwaliła ta pani z programu "Wiem co jem" - uświadamiając co to jest MOM, w ogóle zwracając uwagę na czytanie składu, obalając różne mity itd. Na jakiś order zasłużyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz