Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki w przedziale wiekowym 28-35 lat i z normickim poziomem atrakcyjności (4.5-6/10), czy macie jakieś doświadczenie albo protipy dotyczące poszukiwania szarych myszek (18-24 lata) do stałych, monogamicznych, kochających związków, pochodzących z Ameryki Łacińskiej (np. #brazylia), Europy Wschodniej (np. #bialorus i #ukraina) i Azji Południowo-Wschodniej (np. #filipiny i #indonezja)? Chodzi mi o poważną relację w stylu "licealna miłość na całe życie", bez zawarcia małżeństwa i dzieci.

Uprzedzając odpowiedzi, zdaję sobie sprawę, że:
a) prawdziwe szare myszki nie istnieją,
b) główne ryzyka związane ze sprowadzaniem tych dziewczyn to chęć zdobycia pieniędzy (w tym dla rodziny) + możliwość uzyskania przez nie obywatelstwa/pobytu w państwie UE i porzucenie na rzecz Euro-Oskara >7/10,
c) miłość w stylu "true puppy love" dziś praktycznie nie istnieje. Nie musicie mi o tym przypominać.

Chodzi mi o to, że sytuacja na polskim rynku randkowym jest katastroficzna, i ta metoda (geomaxing + szukanie młodszych kandydatek zbliżonych do archetypu szarej myszki) przynajmniej zwiększa ryzyko wynegocjowania jakiegoś sensownego układu. Jak do tego podejść, żeby zmaksymalizować swoje szanse na sukces?

#pytanie #zwiazki #seks #blackpill #redpill #podrywajzwykopem #amerykapoludniowa #azja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628a907d7b074e8916e40304
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki w przedziale wiekowym 28-35 l...

źródło: comment_1653249175T81EGwzVjKRVvbCgM1o2ow.jpg

Pobierz
  • 32
@AnonimoweMirkoWyznania: Twoja definicja szarej myszki rozmija się z rzeczywistością. Do atrakcyjnej „szarej myszki” nawet nie masz startu skoro pytasz o to na wykopie. Prawdziwa szara myszka to dziewczyna która na pierwszy rzut oka wygląda nieatrakcyjnie (przeciętnie), ale w nieatrakcyjnym opakowaniu skrywa potencjał który można z niej wydobyć, poza tym jest nieśmiała i zakompleksiona i do tego inteligenta (ta cecha już cię całkowicie przekreśla bo nie wybierze gościa z wykopu)
Chodzi mi o poważną relację w stylu "licealna miłość na całe życie", bez zawarcia małżeństwa i dzieci.


@AnonimoweMirkoWyznania: te słowa pomysly wzajemnie się wykluczają xD Im bardziej „tradycjna kultura” tym wyczeszesz parcie na dziecko, im bardziej azjatkowy kraj, tym większe parcie na dziecko. Im biedniejszy kraj tym większe parcie na formalizację zwiazku. Im bardziej brązowy kraj tym niższe iq i głupsza kultura. Good luck. Im dalszy kraj tym bardziej, formalnie trudne
główne ryzyka związane ze sprowadzaniem tych dziewczyn to chęć zdobycia pieniędzy (w tym dla rodziny) + możliwość uzyskania przez nie obywatelstwa/pobytu w państwie UE i porzucenie na rzecz Euro-Oskara >7/10,


@AnonimoweMirkoWyznania: generalnie azjatki są wierne, z latynoskami zdecydowanie gorzej. Najlepiej brać Filipinkę lub Tajkę, która ma w miarę dobre studia, wtedy normalnie idzie do roboty i #!$%@?. Omijać szerokim łukiem takie z głębokiej dżungli, bo będzie tak jak napisałeś z hajsem
@washingtonbullet: Indonezyjki są zdecydowania ładniejsze i bardziej ogarnięte od Tajek czy Filipinek, w ogóle to są jedne z najładniejszych dziewczyn w Azji i do tego dość często nieskażonych księżniczkowaniem Aczkolwiek Filipinki są na max proRodzinne i zwykle na matki / żony nie mają sobie równych

@mmafame:
Do czego Ty chcesz podobanie się Polkom odnosić jako skale punktu odniesienia? W skali międzynarodowego k@wienia się? Zdatności do związków? Czy zakompleksienia? Latynoski najczęściej
@navaare: Chyba nie przeczytałeś fragmentu, który zacytowałem w celu udzielenia odpowiedzi. Chodziło mi o to, że powodzenie u kobiet z Ukrainy można sprawdzić w Polsce, bo na tinderze jest ich całkiem sporo, przynajmniej w mojej lokalizacji kilka miesięcy temu było to już kilkadziesiąt procent.
BogatyGrabarz: @mmafame: A nie jest tak, że z tymi dziewczynami jest średnio 20-40% łatwiej i korzystniej niż Polkami (z racji aktualnych proporcji demograficznych, niższego poziomu feminizmu i wyższego statusu socjoekonomicznego Polaków od Ukraińców/Białorusinów)?

@Kot_prezesa07: To jest 3/10, looksmatch Vitalika.

@xiv7: To prawda, ale jeżeli "success rate" w Polsce wynosi 0.0001%, a w tych krajach + selekcji na szare myszki 0.01%, to 100x razy lepiej szukać tam.

@RPK74: