Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki w przedziale wiekowym 28-35 lat i z normickim poziomem atrakcyjności (4.5-6/10), czy macie jakieś doświadczenie albo protipy dotyczące poszukiwania szarych myszek (18-24 lata) do stałych, monogamicznych, kochających związków, pochodzących z Ameryki Łacińskiej (np. #brazylia), Europy Wschodniej (np. #bialorus i #ukraina) i Azji Południowo-Wschodniej (np. #filipiny i #indonezja)? Chodzi mi o poważną relację w stylu "licealna miłość na całe życie", bez zawarcia małżeństwa i dzieci.

Uprzedzając odpowiedzi, zdaję sobie sprawę, że:
a) prawdziwe szare myszki nie istnieją,
b) główne ryzyka związane ze sprowadzaniem tych dziewczyn to chęć zdobycia pieniędzy (w tym dla rodziny) + możliwość uzyskania przez nie obywatelstwa/pobytu w państwie UE i porzucenie na rzecz Euro-Oskara >7/10,
c) miłość w stylu "true puppy love" dziś praktycznie nie istnieje. Nie musicie mi o tym przypominać.

Chodzi mi o to, że sytuacja na polskim rynku randkowym jest katastroficzna, i ta metoda (geomaxing + szukanie młodszych kandydatek zbliżonych do archetypu szarej myszki) przynajmniej zwiększa ryzyko wynegocjowania jakiegoś sensownego układu. Jak do tego podejść, żeby zmaksymalizować swoje szanse na sukces?

#pytanie #zwiazki #seks #blackpill #redpill #podrywajzwykopem #amerykapoludniowa #azja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628a907d7b074e8916e40304
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
Pobierz
źródło: comment_1653249175T81EGwzVjKRVvbCgM1o2ow.jpg
  • 32
@AnonimoweMirkoWyznania: Najważniejsza jest zawsze weryfikacja video przy akcjach international czyli tuż po zgarnięciu numeru czy kontaktu na jakimś komunikatorze, od razu robisz call video by sprawdzić z kim masz do czynienia. Swoją drogę nasze "mistrzynie witaminki" też jest dobrze sprawdzać za wczasu jak wyglądają żeby nie było zdziwienia scamu i straty czasu przy spotkaniu

Idź na sesję fotograficzną do porządnego majstra ale najpierw do stylisty i następnie zobacz jak na Ciebie
@stempien666: Bez znajomości ruskiego raczej ciężko na Białorusi kogoś znaleźć w miarę szybko, poza tym lepiej i tak lepiej szukać kogoś kto zna angielski bo tak czy inaczej jest oczekiwanie iż facet w przyszłości będzie gościł dziewczyna a angielski to przepustka do pracy jak nie w PL to na Zachodzie
@topikPajak: Zgodnie z tą logiką, najlepiej byłoby szukać partnerki wśród progresywnych Szwedek z IQ>120, a te raczej nawet nie odpiszą na moją wiadomość.


@AnonimoweMirkoWyznania: odpowidaj na moje słowa a nie swoje insynuacje. Ja uważam ze jestes nie podkładanymi do kupy, człowiekiem który:
A) żyje jakimiś nie realnymi imaginacjami, i jest wewnętrze sprzeczny
B) szuka kogoś by go perfidnie wykorzystać.
C) z wyżej wymiotnych powodów nie będę Ci pomagał
D) nakreśliłem
MiłosnyNarrator: @topikPajak: Krótko mówiąc - wysuwasz argumenty ad hominem i fałszywie oskarżasz o chęć wykorzystania (ciekawe jak?)


@AnonimoweMirkoWyznania: Odpowiadając cytatem: "myslenie jest trudne, dlatego wiekszość ludzi osądza'

Masz jedną wiadomość wyzej -nad streszczeniem- cytowane fragmenty? Cieżko włożyć wysiłek i przeczytać ;)

Przed własciwa odpowiedzią na kreśle Ci pewien rys, cytaty OP'a.

Chodzi mi o poważną relację w stylu "licealna miłość na całe życie", bez zawarcia małżeństwa i dzieci.

(...)miłość w
RóżanaKuleczka: @topikPajak: Czekaj, czyli OP otwarcie prezentuje swoje preferencje - zależy mu na poważnej i trwałej relacji opartej o silne uczucie, rozsądnie nie chce ślubu ani dzieci (pewnie znając ryzyka związane z rozwodem, podziałem majątku, alimentami i opieką rodzicielską, jakie dotyczą dziś mężczyzn), deklaruje swoje oczekiwania bezpośrednio, nikogo do niczego nie przymusza, a ty nazywasz typa oszustem?

To nadinterpretowanie pojęć typu "szara myszka" jako osoby naiwnej (a nie ułożonej i
@AnonimoweMirkoWyznania: op otwarcie przyznaje preferencje NAM, nie swojej przyszłej wybrańce.
Prafrazujac Op chce relacji na całe życie, ale jednak nie na całe życie bo trochę się cyka, rozwodu.
W jaki sposób twoje zdanie rozmija się z moim, że chłop nie chce na siebie żadnej odpowiedzialności brać? Przecież potwierdzasz co mówię. Potwierdza tez pośrednio we wnętrza sprzcznosc op'a.

To nadinterpretowanie pojęć typu "szara myszka" jako osoby naiwnej (a nie ułożonej i spokojnej)