Wpis z mikrobloga

Nie znam nikogo w zakresie wzrostu 165-170 cm kto miałby dziewczynę. W dzisiejszych czasach to jest po prostu niemożliwe. I nie wyskakujcie mi tu z jakimiś celebrytami zarabiającymi miliony jako kontrargument. I w sumie raz na 100 tysięcy kobiet może się trafi jakaś fetyszystka, co nie zmienia faktu, że pozostałe 99999 chłopa nigdy nie potrzyma za rękę. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

#przegryw #blackpill #zwiazki #seks #tfwnogf #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #p0lka #dickpill
  • 82
@Mineciarz69: jeden ziomek (atencjusz, oskarek, silka, darcie mordy w kapeli dla brudasów) miał około 167 miał dupe moedelke w liceum, traktowała go jak gówno i jestem pewny że na wyjazdach służbowych waliła się na boku, potrafiła do wwa jechać nocować do kolegi turbo oskarjasza. Rozpadło się to jakos na początku studiów. Teraz ma nowa już jakiś czas i zaręczeni
Kolejny ziomek ten sam wzrost jednak nie ćwiczył wiec miał tragiczny frame.
@Mineciarz69: Posiadanie dziewczyny to żaden sukces. Zycie z jakąś abominacją i ćwierć ruchy pod kołdrą i zgaszonym świetle raz na kwartał i bycie betabank0matem to porażka. Taki subhuman znajdzie sobie maciore 120 kg i będzie ją utrzymwywał i w nagrode wkładał swoją mikro kuśke 9 cm gdzie i tak bedzie mu w 99,999999% przypadkow odmawiać przez ,,ból głowy"
@Rvxdbnu A co ja mam zrobić jak mam zły charakter czyli trądzik, zmarchy na czole, zakola, odstajace uszy, brak widocznych kosci szczękowych. ps Z tradzikim latam po lekarzach i dajej bez skutku.
@Mineciarz69
No cóż, mam 21 lat i 167 wzrostu xD Co ciekawe dziewczynę miałem, dla ciekawskich, równą wzrostem. Rozstałem się z nią 3 lata temu i od tamtej pory jest taka posucha że ja #!$%@? xD Staram się być zawsze czysty, pachnący i dobrze ubrany a i tak każda patrzy na mnie jako na kolegę albo tego, hehe, śmiesznego do towarzystwa. Chyba nie muszę wspominać że z takim wzrostem nie ma nawet
@Mineciarz69: ja mam 169 a moja różowa 168 i 3 lata już pyka, powiem że #!$%@? łatwo nie było, bo zanim ją dopadłem to niepowodzeń dziesiątki, 20cm też nie pomaga bo może i długi za to cieńki jak słomka, lepsze jest 15 ale grube jak bidon