Wpis z mikrobloga

Nie znam nikogo w zakresie wzrostu 165-170 cm kto miałby dziewczynę. W dzisiejszych czasach to jest po prostu niemożliwe. I nie wyskakujcie mi tu z jakimiś celebrytami zarabiającymi miliony jako kontrargument. I w sumie raz na 100 tysięcy kobiet może się trafi jakaś fetyszystka, co nie zmienia faktu, że pozostałe 99999 chłopa nigdy nie potrzyma za rękę. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

#przegryw #blackpill #zwiazki #seks #tfwnogf #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #p0lka #dickpill
  • 82
@77023: taka prawda panowie tylko nie chcecie jej dopuścić do swoich główek. Przegryw to nie tylko sprawa wzrostu, prawdziwy przegryw to tylko albo wyjątkowo ochydna morda albo kwestia charakteru. Mój znajomy manlet może nie rucha modelek i zawsze miał dużo większy problem ze znalezieniem panny, ale jednak parę razy mu się udało i teraz jest w związku. Braki we wzroście musiał nadrobić charakterem i sam bym pewnie nie wytrzymał tylu docinek
@77023: Ale ja nie mówię o tym, że charakter musi być cudowny, nawet nie mówię, że ma być dobry. Może być nawet paskudny byleby był jakiś. Jeśli ktoś jest dobry, ale nie potrafi się do kobiety odezwać a strach przed porażką sprawia, że zamyka się na jakiekolwiek próby to chyba oczywiste, że nic nie zdziała. Jako ludzie jesteśmy uzależnieni od emocji i to sprawia, że niektórzy faceci związują się z karynkami-księżniczkami
Nie znam nikogo w zakresie wzrostu 165-170 cm kto miałby dziewczynę


@Mineciarz69: ja znam jednego takie gościa i jest to jedyny facet o takim wzroście jakiego w ogóle znam xd Kto ma niby w dzisiejszych czasach tyle wzrostu? Z 95% mężczyzn poniżej 30 roku życia ma co najmniej te 172 czy 175