Wpis z mikrobloga

@Filip69: gdzieś połowa nieruchomości które widzisz na otodomach morizonach itp podniosło cenę o właśnie gdzieś 20-30%.

Sam chciałem kupić trzy lata temu dom na południu od jakiejś starszej pani która w sumie to mieszka w Niemczech i jej ten dom jest niepotrzebny, ale mieszka w nim raz w roku kilka dni jak przyjeżdża tutaj... cena była taka sobie ale była dość duża ilość pracy do zrobienia przy nim której nie było
@Filip69: w #poznan byłam ostatnio umówiona na oglądanie mieszkania za 600k, ale ostatecznie zrezygnowałam z tej wizyty. Po kilku dniach oferta +45k zł i zmieniony tytuł oferty na clickbaitowy typu "ZMIANA OFERTY - MIEJSCE NAZIEMNE W CENIE!!!" no i ok, gdyby nie to, że wcześniej też było w cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A po kilku kolejnych dniach to jeszcze dodali tytuł i opis po ukraińsku
@Filip69 jestem na etapie kupowania mieszkania i #!$%@? mnie sąsiad który 1.5 roku temu miał wystawiony stary dom (wieś) ale taki do wprowadzenia za 330.000 a teraz ma wystawiony za 570.000. kupiłbym jakby aż tak bardzo nie odleciał z ceną. No i teraz szukam gdzieś zdecydowanie dalej niż chciałem.