Wpis z mikrobloga

@Tumurochir: Byłem wczoraj na torwarze i środków higieny czy chemii było sporo, ale to wszystko przyszło z darów od ludzi, nie wiem jak było wcześniej jak pisali te tweety/stories. Ale wszystko jest poustawiana na kartonach, wieża w pieluch jeszcze jakimś cudem stoi. Zdaje się że wojewoda w końcu się zgodził żeby Leroy Merlin dostarczyło kartony.

Problemem jest to że na chwilę obecną to jakoś się trzyma na działaniach wolontariuszy, ale po
@Tumurochir: w sprawie torwaru wypowiadali się również zwykli wolontariusze, którzy twierdzą, że nagonka na organizację torwaru jest nieuzasadniona, jest manipulacją (wczorajsza relacja tego typa: https://www.instagram.com/jedroslan/?hl=pl).


Kilka dni temu NGOsy miały spotkanie z władzami miasta. Wg profilu Ubrania do Oddania, przedstawiciele władz mieli ich prosić o wykorzystanie zasięgów w social mediach do szkalowania rządu i błagania o pomoc międzynarodową, bo Warszawa jako miasto nic więcej nie może zrobić niż to co zrobiła.
@unclefucker: no to tak jak osoby, które najeżdżają na organizację torwaru, nie załączają żadnych zdjęć ani filmów. w przeciwieństwie do np wspomnianego przeze mnie wolontariusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) tę drugą rzecz dodałam jako ciekawostkę, bo nie rozumiem powodów, dla których są takie sprzeczne informacje w sieci - ktoś krzycyz że jest #!$%@?, inny mówi że nie jest. ktoś krzyczy, że organizacje pozarządowe nie pomagają, a organizacje