Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko190
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
marxx
marxx

marxx

Dołączył 16 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4202
  • Znaleziska 1267
  • Mikroblog 2935
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 39
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
21.06.2026, 12:42:49
  • 1
Jak tak dalej pójdzie, to społeczeństwo zacznie domagać się całkowitego zakazu e-hulajnóg i UE całkowicie ich zakaże.

https://www.rzeszow-info.pl/artykul/13104,koszmarny-wypadek-w-regionie-dwoje-dzieci-na-jednej-hulajnodze-wjechalo-pod-samochod

Przeraża też niewiedza ludzi, jaka wylewa się w komentarzach na Facebooku. Przecież są przepisy, tylko wystarczy je egzekwować.

1.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marxx
marxx
marxx 22.06.2026, 23:27:06 via Wypiek
  • 0
bez kitu ostatnio dokładnie to samo stwierdziłem , a najgorsze że przez dzieciarnie umrze fajny środek transportu
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
06.06.2026, 20:15:09
  • 21
Do teraz jestem w szoku, że Antonelli wyprowadzał Maję na kort a godzinę potem jechał już kwalifikacje w Monako
Przecież to jakieś 700 km
#tenis #f1
szuwarek - Do teraz jestem w szoku, że Antonelli wyprowadzał Maję na kort a godzinę p...

źródło: f57bbbff5127a5008f0959cefb67aec4b5df2a4b938763807420520819e5b5fe

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marxx
marxx
marxx 06.06.2026, 23:09:05 via Wypiek
  • 0
@WscieklyIRozjuszonyManlet gon spermiarza !
  • Odpowiedz
rooger
rooger
rooger
06.06.2026, 20:52:22
  • 18
Dziś trochę nienawidzę tenisa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem, czy włączę jutrzejszy finał.

Dla mnie historia nie z tej ziemi. Stary chłop już ze mnie, żona, dwójka dzieci, ale po półfinałowym zwycięstwie uroniłem łzę. Co w moim kibicowskim życiu mi się chyba nigdy nie zdarzyło, a sport, w formie biernej i czynnej, chłonę nałogowo.

Kupiłem tę Majkę całym sobą. Sukces sportowy, styl gry, determinacja, pasja - to jedno. Historia, z tym pasmem
rooger - Dziś trochę nienawidzę tenisa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem, czy włączę jutrzejszy fi...

źródło:

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marxx
marxx
marxx 06.06.2026, 23:07:20 via Wypiek
  • 0
@rooger kurde… napisałeś dokładnie to co sam czuję a nie potrafiłem ubrać w słowa , dziena :)
  • Odpowiedz
marxx
marxx
marxx 07.05.2026, 10:07:00
  • 0
Jako ze kolega ps3man niestety nie moze dolaczyc do rodziny, zapraszam chetna osobe :) pamietajce ze rodzine mozna zmienic tylko raz na rok inaczej nie da sie dolaczyc #youtubefamily
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marxx
marxx
marxx
Autor
11.05.2026, 08:20:43 via Wykop
  • 0
@Michal-Bies: nic nie przyszlo
  • Odpowiedz
p3sman
p3sman
06.05.2026, 08:07:33
  • 0
Sierota szuka rodziny #youtubefamily #youtubepremium #youtubepremiumfamily
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marxx
marxx
marxx 07.05.2026, 08:16:04 via Wykop
  • 1
@p3sman: hej, mam jedno miejsce, 10zl na miesiac blikiem, platnosc z miesiaca na miesiac, zadnych przedplat
  • Odpowiedz
marxx
marxx
marxx 02.02.2026, 13:00:33
  • 0
#mullvad chętnie dołączę lub założę rodzine
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imamonster
imamonster
02.02.2026, 20:30:04 via Android
  • 0
@marxx: dołączę się ;)
  • Odpowiedz
altknight1337
altknight1337
11.12.2025, 18:35:44
  • 1
Nie działa mi wykop juz 2 dzien, na stacjonarnym internecie Netia. Na mobilnym wszystko ok i na tel i na kompie. Jakieś pomysły? Wvzesniej było ok.

#wykop #programista15k #moderacja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marxx
marxx
marxx 15.12.2025, 11:10:09 via Wykop
  • 1
podmiencie dns w routerze na te z cludflare, wzystko zacznie smigac Primary DNS: 1.1.1.3 (Cloudflare z malware blocking)
Secondary DNS: 1.0.0.3
  • Odpowiedz
danio_96
danio_96
13.11.2025, 09:30:28
  • 1
Polećcie proszę coś zamiast Argon TV. Zależy mi na IPTV + VOD + archiwum, trex jest jedyną sensowną opcją?
Obecnie ten cały argon to jakiś szajs, wszystko ścina, nawet na tel gdzie zawsze śmigało perfekcyjnie.
#iptv #trex #argon #newtv
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marxx
marxx
marxx 14.11.2025, 12:00:25 via Wykop
  • 0
@danoneek: jak mozesz to podeslij, potrzebuje tylko vod
  • Odpowiedz
marxx
marxx
marxx 22.06.2025, 17:07:48
  • 0
Mam dwa sloty wolne w rodzinie od zaraz, blik co miesiac 8zł , pewny mirek grubo ponad 15 lat tutaj , nawet sie sam kiedys dalem naciac :D #ytpremium #youtubepremium #youtuberodzina
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marxx
marxx
marxx
Autor
22.06.2025, 17:21:15 via Wykop
  • 0
@henk__: nie trzeba, normalnie wysylam zaproszenie od siebie na mail, nie mozna byc aktualnie w innej rodzinie
  • Odpowiedz
marxx
marxx
marxx
Autor
23.06.2025, 14:54:16 via Wykop
  • 0
@Bryll: pisz na priv, jeszcze wolne
  • Odpowiedz
marxx
marxx
marxx
Autor
23.06.2025, 14:54:36 via Wykop
  • 0
@cross099: pisz na priv, jeszcze wolne
  • Odpowiedz
marxx
marxx
marxx
Autor
23.06.2025, 14:54:49 via Wykop
  • 0
@cross099: zapraszam na priv
  • Odpowiedz
marxx
marxx
marxx
Autor
23.06.2025, 19:25:01 via Wykop
  • 1
update : miejsc brak
  • Odpowiedz
M.....7
konto usunięte 02.07.2024, 17:30:53
  • 8
Kenin miała ładnego pecha. W tym roku w dwóch szlemach trafiała na Ige w 1 rundzie. Najpierw w Australian Open, teraz tutaj w Londynie. #tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marxx
marxx
marxx 02.07.2024, 21:19:35 via Wypiek
  • 1
@Madziol127 to samo dziś pomyślałem jak oglądałem, generalnie Kenin nie jest ogórkiem ale coś mam teudne drabinki ostatnio żeby się odbudowac
  • Odpowiedz
marxx
marxx
marxx 27.11.2023, 08:48:07
  • 0
siemannko, pomozecie bo nie wiem gdzie juz szukac, potrzebuje krazki scierne 125mm gr18 (nie180), nigdzie nie moge znalzec, moze wie ktos gdzie takie ogarnac? raz mi sie trafilo w jakims sklepie na wsi kupic ale wiecej juz nie maja #budownictwo #drewno
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marxx
marxx
marxx
Autor
27.11.2023, 08:58:37 via Wykop
  • 0
tez jest taka opcja, z tym ze sie robi wtedy droga impreza
  • Odpowiedz
krzyvvy_
krzyvvy_
krzyvvy_
12.09.2023, 06:01:26
  • 1323
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 278
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marxx
marxx
marxx 12.09.2023, 19:48:47 via iOS
  • 0
@Tytanowy_Lucjan a mama w międzyczasie zrobi śniadanie :)
  • Odpowiedz

560

Kolejne afery krakowskiej administracji: ludzie z bronią nękający restauratora?

Kolejne afery krakowskiej administracji: ludzie z bronią nękający restauratora?

Restaurator odwołał się od decyzji miasta gdy wypowiedziano mu umowę dzierżawy. Pomimo orzeczenia sądu, o nie przeszkadzaniu w działalności do zakończenia sprawy, "przypadkiem" wjechała tam koparka odcinając prąd. Rano zaś, pojawili się uzbrojeni ochroniarze i nie wpuszczali nikogo poza właścicielem

DrTren
z
facebook.com
dodany: 25.08.2022, 10:05:43
  • 35
  • #
    polska
  • #
    krakow
marxx
marxx
marxx 25.08.2022, 15:28:46
  • 0
O ludzie, Gibała nawet tu spamuje
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kicjow
kicjow
23.05.2022, 10:55:18
  • 0
Co Curenko ma na prawej ręce?
#tenis
kicjow - Co Curenko ma na prawej ręce?
#tenis

źródło: comment_1653303316o7PMkQDVQJ0hr4NX94WPKT.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marxx
marxx
marxx 23.05.2022, 11:23:58
  • 0
@FiXxiorek: dokładnie
  • Odpowiedz
marxx
marxx
marxx 21.12.2021, 18:37:38
  • 0
Siemanko,moze tutaj ktos pomoze.

TV LG z webOS, aplikacja smart iptv, lista online autodetect
Problem wyglada nastepujaco: Eurosport 1 i 2 odpalaja sie ale zaraz po zaladowaniu pojawia sie informacja "paused" nie da sie wznowic. Jakims cudem udalo mi sie ustawic Eurosport 1 zeby dzialal ale laduje tylko jezyk angielski. Ma ktos jakies pomysly co ogarnac zeby zaczelo to normalnie dzialac

#teleelevidenie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marxx
marxx
marxx
Autor
21.12.2021, 19:18:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slash83: no wlasnie juz to robilem, da sie jakos wyczyscic dane aplikacji?
  • Odpowiedz
marxx
marxx
marxx
Autor
21.12.2021, 19:39:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slash83: no tez nic nie mieszalem, ja nie bardzo kumam o co chodzi za bardzo
  • Odpowiedz
RichneSS
RichneSS
15.11.2021, 10:52:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki, pomoże mi ktoś odpalić IPTV od teleelevidenie na canal+boxie?

Pobieram różne aplikacje i na każdej wyskakuje jakiś błąd.

#iptv #teleelevidenie #kodi #tivimate
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marxx
marxx
marxx 15.11.2021, 14:35:51
  • 2
@RichneSS: nas to procent robisz jakąs literówke, miałem to samo. Sprawdz czy literki O 0, L I (małe duże), powinno pomóc
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.01.2014

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.01.2014

    Złotousty
  • Rocznica
    od 02.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.01.2014

    Gadżeciarz
  • Ekspert
    od 12.01.2014

    Ekspert

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking