Dziś trochę nienawidzę tenisa ( ͡°͜ʖ͡°) Nie wiem, czy włączę jutrzejszy finał.
Dla mnie historia nie z tej ziemi. Stary chłop już ze mnie, żona, dwójka dzieci, ale po półfinałowym zwycięstwie uroniłem łzę. Co w moim kibicowskim życiu mi się chyba nigdy nie zdarzyło, a sport, w formie biernej i czynnej, chłonę nałogowo.
Kupiłem tę Majkę całym sobą. Sukces sportowy, styl gry, determinacja, pasja - to jedno. Historia, z tym pasmem
Jako ze kolega ps3man niestety nie moze dolaczyc do rodziny, zapraszam chetna osobe :) pamietajce ze rodzine mozna zmienic tylko raz na rok inaczej nie da sie dolaczyc #youtubefamily
Polećcie proszę coś zamiast Argon TV. Zależy mi na IPTV + VOD + archiwum, trex jest jedyną sensowną opcją? Obecnie ten cały argon to jakiś szajs, wszystko ścina, nawet na tel gdzie zawsze śmigało perfekcyjnie. #iptv #trex #argon #newtv
Mam dwa sloty wolne w rodzinie od zaraz, blik co miesiac 8zł , pewny mirek grubo ponad 15 lat tutaj , nawet sie sam kiedys dalem naciac :D #ytpremium #youtubepremium #youtuberodzina
siemannko, pomozecie bo nie wiem gdzie juz szukac, potrzebuje krazki scierne 125mm gr18 (nie180), nigdzie nie moge znalzec, moze wie ktos gdzie takie ogarnac? raz mi sie trafilo w jakims sklepie na wsi kupic ale wiecej juz nie maja #budownictwo #drewno
Restaurator odwołał się od decyzji miasta gdy wypowiedziano mu umowę dzierżawy. Pomimo orzeczenia sądu, o nie przeszkadzaniu w działalności do zakończenia sprawy, "przypadkiem" wjechała tam koparka odcinając prąd. Rano zaś, pojawili się uzbrojeni ochroniarze i nie wpuszczali nikogo poza właścicielem
TV LG z webOS, aplikacja smart iptv, lista online autodetect Problem wyglada nastepujaco: Eurosport 1 i 2 odpalaja sie ale zaraz po zaladowaniu pojawia sie informacja "paused" nie da sie wznowic. Jakims cudem udalo mi sie ustawic Eurosport 1 zeby dzialal ale laduje tylko jezyk angielski. Ma ktos jakies pomysly co ogarnac zeby zaczelo to normalnie dzialac
https://www.rzeszow-info.pl/artykul/13104,koszmarny-wypadek-w-regionie-dwoje-dzieci-na-jednej-hulajnodze-wjechalo-pod-samochod
Przeraża też niewiedza ludzi, jaka wylewa się w komentarzach na Facebooku. Przecież są przepisy, tylko wystarczy je egzekwować.
1.