Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1525
Mam nadzieję że świat utrzyma sankcje nawet jak już Ruskie wycofają się z Ukrainy. Zarżnąć ich gospodarkę, niech skończą jak ZSRR w 1991, a warunkiem zniesienia sankcji, oprócz zmiany władzy, niech będzie oddanie całego arsenału nuklearnego i ustanowienie symbolicznego limitu dla armii. Dopiero wtedy im poluzować.
Świat stoi teraz przed historyczną szansą finalnej neutralizacji zagrożenia ze strony tego gównokraju i oby ją wykorzystał.

#wojna #ukraina #wojna
Pobierz Jabby - Mam nadzieję że świat utrzyma sankcje nawet jak już Ruskie wycofają się z Ukr...
źródło: comment_1646481521V2Cm27xVnJlANdP8tnE1jF.jpg
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Noxter20:

Jak po wycofaniu swoich wojsk nie wycofamy sankcji to co im szkodzi znów najechać Ukrainę?


Zaszkodzi im brak funduszy. Nie ma pieniędzy, nie ma wojny. Stara napoleońska zasada.
@Jabby: najgorsze że te sowieckie #!$%@? mają broń jądrowa, oby sankcje ich dojechały na amen by nie mieli siły wstać a Rosją została podzielona między UE a USA, taki rozbiór by się im przydał :)
@Jabby: Ja bym powiedział ze tylko gospodarczo. Wojna konwencjonalna mogłaby trwać latami do ostatniego żywego przeciwnika, co pokazują chociażby wojny na bliskim wschodzie. Kraj formalnie tylko na papierze, bo z miast zostało nic. Natomiast wystarczy miesiąc odcięcia się świata od Rosji i społeczeństwo tak nie wytrzyma. Jako samozwańczy ekspert od tygodnia przewiduje klęske głodowa w Rosji pod koniec roku.