Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że jak jadąc autem przepuścicie na przejściu dla pieszych chłopa to w 60-70% przypadków Wam podziękuje skinieniem głową czy machnięciem ręką, a gdy jest to kobita to w ~70% nie będzie żadnej reakcji? xD

#p0lka #takaprawda
  • 186
  • Odpowiedz
em przepuścicie na przejściu dla pieszych chłopa to w 60-70% przypadków Wam podziękuje skinieniem głową czy machnię


@prismo: tak. mają tobie dziękować, że nie zaryzykowałeś mandatu i postąpiłeś zgodnie z kodeksem drogowym.
  • Odpowiedz
@prismo: tutaj akurat bardziej bym się przyczepił do faktu, że praktycznie nigdy żadna kobieta cię nie wpuści kiedy chcesz się włączyć do ruchu drogowego 99,9% ustąpienia to facet.
  • Odpowiedz
  • 12
@prismo: Bo kobiety raczej nie pozdrawiają poprzez kiwnięcie głową, to raczej męska rzecz chyba xd Zamiast tego najwyżej się uśmiechnie, w szczególności jak jesteś ładny i przystojny ()
  • Odpowiedz
  • 139
@niecodziennyszczon To nie kwestia łaski, tylko uprzejmości. Sąsiadowi też się mówi dzień dobry, mimo że dzień jest #!$%@?, a pani w sklepie czy urzędzie można podziękować, mimo że obsługa klienta to jej obowiązek
  • Odpowiedz
@marnynick: Tak.
@Chlopski_chlop_chlopowiczowicz: Mieszkałeś kiedyś w kraju, w którym każdy cię przeprasza za to, że niechcący zajechał ci drogę wózkiem w supermarkecie chociaż zrobił to 5 metrów przed tobą, albo każdemu ryj się śmieje jak cię widzi, pozdrawia cię co chwilę itd.? Ja mieszkałem, ale za wuja nie widziałem tam sytuacji żeby ktokolwiek dziękował za zatrzymanie się na prze przejściem dla pieszych, bo to trochę tak jakby pozdrawiać każdą z
  • Odpowiedz