Wpis z mikrobloga

  • 0
@Proktoaresor Wg dostępnych informacji z 2020 i 2021, Xbox ma (albo miał) przewagę (wedle różnych danych) ok. 0.19% do 3%. Natomiast w 2021 najlepiej sprzedająca się konsola w USA było PS5, więc ta statystyka może się w tym roku zmienić. Także nawet w USA Xbox nie ma jakiejs zauważalnej przewagi.
  • Odpowiedz
  • 52
@kruszto

polacy: o nie, muszę wydawać pół swojej wpłaty z magazynu na mieszkanie.

Amerykanie: pracuje na etat i mieszkam w samochodzie bo nie stać mnie nawet na pokój.
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: a takich debili nie brakuje :/ też kupiłem ze sklepu za 3k z 2 padami, stacją ładującą i fifą 2022, którą od razu sprzedałem za 150. W grudniu przed świętami kupowałem od jakiegoś gościa Spider Mana, później po jego ogłoszeniach zauważyłem że to prawdopodobnie scalper, więc odbierając zagadałem co i jak i pytam czy mimo że w sklepie można już spokojnie kupić od ręki to nadal to się opłaca...
  • Odpowiedz
@Vetinari: a to ta konsola jest do dostania gdziekolwiek za 2.3k? Po drugie jak już się chciałeś dowalić to mogłeś sprawdzić, że oficjalna cena wzrosła do 2,4k. Po trzecie gdzie można było kupić na premierę Returnala za 200 i pada za 150. Daj linka pls. Wiem, że i tak przepłaciłem pewnie stówkę czy dwie, ale lepszej alternatywy nie było.
  • Odpowiedz