Wpis z mikrobloga

Coraz częściej wśród celebrytów starszego pokolenia pojawia się przyzwolenie i akceptacja na tego typu zachowania. Jak ktoś się źle czuje - od razu zmiana płci. Jakby to miało być remedium na wszystko. Pomijam osoby, które faktycznie urodziły się mężczyznami/kobietami (np. z.obojgiem narządów płciowych), lekarz wybierał i uciął nie to co trzeba.

Ciekawe są przypadki, że to wśród aktorów wydawałoby się o męskich cechach charakteru jak Zborowski czy Braciak ich dzieci mają problem z tożsamością. Brak ojca?

Degeneracja społeczeństwa postępuje.

Tagi dla zasięgu #p0lka #przegryw #blackpill #bluepill
Pobierz
źródło: comment_1644048717QEkweMeWq2PoLhrWHmnKko.jpg
  • 47
@wespazjan:

1. możliwe, że to dotyczy uczyć i sfery emocjonalnej i nie mamy na nią wpływu. Jednak to, że "ja" tak czuję, nie znaczy, że tak jest. Powinno się to leczyć jak schizofrenię. Zmiana płci to w większości okaleczanie ludzi, nie pomoc.

2. Brak ojca to jeden z podstawowych czynników. Nie bez powoduj większość homoseksualistow etc. miało fatalne relacje z ojcem, byli wychowywani przez kobiety (często zaborcze) i nie mieli męskiego
@wespazjan: Jakby ktos nie rozumial angielskiego: struktura mozgu trans kobiet (badano osoby heteroseksualne w tym przypadku), bardziej przypomina budowę cis kobiet, niz cis mezczyzn. To moze sugerowac, ze transplciowosc jest biologiczna i jest dosc mocnym argumentem. Wiadomo, ze nic nie jest pewne na tym etapie badań, ale na pewno lepsze to, niz wyjęte z dupy wynurzenia wykopka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Pecunianonolet:

nie będę Ci nic podsyłał. Przedstawiłem powszechną wiedzę, której informacje w parę minut znajdziesz w google.


Jprl co za pajac z ciebie XD
Ja jestem prawak! Znam się na biologii, psychologii, psychiatrii, jestem ekspertem w dziedzinie transpłciowości. To nic trudnego ponieważ jest to powszechna wiedza, poznasz ją klikając w googlach. XD
Ciężko zrobić z siebie większego debila, wiesz?
Coraz częściej wśród celebrytów starszego pokolenia pojawia się przyzwolenie i akceptacja na tego typu zachowania. Jak ktoś się źle czuje - od razu zmiana płci.


@Pecunianonolet: Fajnie, że się odezwał ktoś, kto zna sprawę rodziny Jacka Braciaka. Tę płeć to rzeczywiście od razu zmienili? Pamiętasz może, ile to trwało? Załatwili to w tydzień czy trochę dłużej? Co ojciec mówił na ten temat? Jak to przyjął?

Degeneracja społeczeństwa postępuje.

Zgadzam się w
Może właśnie chciała żeby na nią się mężczyźni nie gapili na ulicy i nie proponowali randek, a teraz będzie mieć spokój. Zapomniała tylko, że jak bierze testosteron to jej libido skoczy i będzie sfrustrowana i nieszczęśliwa.
Chyba nie wiesz, jaki to dlugi i trudny proces, zawsze poparty opinią wielu lekarzy, zwlaszcza, jak ktos chce zmieniac dane w sądzie XD gdybyś wiedział, to bys nie pisal takich głupot


@wespazjan: prawo może się zmienić do tego czasu. Skoro ktoś ma prawo czuć się kobietą i na tym korzystać, to ja też chcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe są przypadki, że to wśród aktorów wydawałoby się o męskich cechach charakteru jak Zborowski czy Braciak ich dzieci mają problem z tożsamością. Brak ojca?


@Pecunianonolet: zbyt wygodne życie i z nudów wymyślają problemy