Wpis z mikrobloga

Każdy sobie kalkulował, że po co płacić za wynajem jak można spłacać kredyt, no i się co niektórzy przeliczą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spacja_enter: ale to nie wina banków,.że ludzie są chciwi. Mogli kupić po niższych cenach. Ale nie czekaj :) oni kupowali na wyścigi bo to była okazja :) I ja mam I'm teraz współczuć? Ja i parę innych tu osób ostrzegaliśmy.
  • Odpowiedz
@jenkins_slave: Ja jak brałem kredyt to miałem ratę 3200 teraz mam po tych podwyżkach około 4k więc ten gość nieźle #!$%@? leci jak z 0 do 2.5pkt na 100% kredytu mu podnieśli. Ale fakt podwyżki są i to ostre co nie zmienia faktu, że wpis to niezły fejk.
  • Odpowiedz
no tak, dla rodaka zawsze zabawna będzie krzywda drugiego rodaka, robactwo


@koronawirus: ale jak "mieszkanie samo się spłaca" mówili ludzie kupujący pod korek, to nie było szkoda rodaka że przez ich chciwość on nie może kupić. No to teraz wajcha się przestawiła, i ten co się śmiał to będzie płakał. Nie wiem czego nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
@FLAC: Z tym, że życie to nie są zera i jedynki. Nie jesteśmy jednym organizmem, który stoi za albo przeciw. Są ludzie, którzy nie uczestniczyli w żadnym cyrku, chcą jedynie żyć i mieć w tym #!$%@?łym świecie swoje miejsce do spania, a nie zarabiają 25k miesięcznie jak przeciętny wykopek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NiebieskiWStringach: dodruk go zawsze #!$%@? wartość pieniądza. Ale rządowe kaciały na czele z Pinokiem znowu nie podumały i ja #!$%@?, powinno wyjść inaczej. Szlag mnie trafia, jak sobie człowiek pomyśli, jak ogromną kasę piss wpakował w socjal, z którego #!$%@? jest (napędzenie gospodarki miałoby podobny rozmiar, gdyby ludzie zapłacili o te 500 pln/rodzina 3-osobowa mniejsze podatki/m-c). I żeby to była kwestia ostatniego roku. Ale niee, to się ciągnie któryś rok
  • Odpowiedz
  • 3
@boleK1315 przeciez to debile sa, co Ty sie dziwisz? Im sie wydaje, ze jak padnie rynek nieruchomosci to oni wejda cali na bialo i beda kupowac cale osiedla za bezcen. A ze inflacja i koszty zmusza firmy do redukcji kosztow zastepujac jednego programiste15k trzema juniorami za 5k to juz #!$%@? - tego w memach nie bylo. Tak jak pisales glupi zawistny narod.
  • Odpowiedz
@pastibox: No i bardzo to przykre. Sądząc po komentarzach, to niektórym chyba się wydaje, że kupowanie mieszkania jest luksusem, podobnym do zamawiania niszowych perfum. Tymczasem bez perfum można żyć, a mieszkać gdzieś trzeba, więc ja nie winię absolutnie nikogo, kto kupił mieszkanie. Prawdę mówiąc w podobnej sytuacji byli frankowcy, wkręcani przez bank, oszukiwani, wrabiani w podpisywanie umów, które miały być bardziej korzystne, a potem okazały się niewypałem.
  • Odpowiedz
Wyjaśni tu ktoś co tu się #!$%@? tak poza tematem? Kilku tych samych Mirków na tym tagu obsesyjnie liże sobie jajka, nagle usuwają konta i powstają nowe konta zielonki z tą samą jedyną słuszną narracją. To jakaś zorganizowana akcja? Jaki macie w tym interes? Jeśli robicie to za darmo to jesteście #!$%@?ęci xD
  • Odpowiedz
@pastibox: Na zdrowy rozum ta rata powinna wynosic max 1/3 dochodów wiec jak ma 12k na reke to i tak z glodu nie zdechnie. No chyba że brał ponad stan
  • Odpowiedz
@pastibox: cieszmy się tylko ze swojego nieszczęścia to na bank daleko zajedziemy. Ogarnij się bo nie wiecie co piszecie. Załamanie gospodarki dosięgnie wszystkich bez wyjątku.
  • Odpowiedz
  • 2
@pastibox ale Cię tyrają :) Też coś takiego napisałem, to oburzenie. A Ty nawet nie napisałeś, że Ci to na rękę czy coś, a jedynie, że ciekawe. Drugi komentarz "Cię wyjaśnia". Jak możesz tak w ogóle wspominać, że raty poszły w górę, no jak? :) Ale wg mnie drugi komentarz zawiera potężny odsetek ludzi z kredytem, którzy myślą, że z nich się śmiejesz :))))

Aczkolwiek te kwoty to fake :) na
  • Odpowiedz