Wpis z mikrobloga

@masterix: inflacja szaleję więc spodziewam się że na tyle w końcu wbiją, o ile nie będzie jeszcze wyżej.
@PanMihau: z wpisami jest lipa. Normalnie to trwało do 3 miesięcy a od roku są problemy i ludzie po pół roku czekają z wiekszymi ratami więc jeszcze trochę gość przez urzędników straci.
  • Odpowiedz
@pastibox: Ale co w tym zabawnego? Segmenty w większości są kupowane "dla siebie". Człowiek ledwo spełnił swoje marzenie o domu, a to jeszcze cenami gazu dokopali.
Z drugiej strony ciekawe jaka zdolność typa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ostatniwrankingu: Brawo.. króciutko z nimi. Robaki się śmieją ze zdolni i zarobieni po łokcie ludzie w tym kraju są traktowani jak szmaty którymi można wycierać podłogę.. (ha ha ha :) bo na pewno kradną albo po znajomości ma) każdy kto zapierala i wybija sie ponad przeciętność jest wrogiem i cwaniakiem dla Partii u władzy i jej elektoratu. Chory kraj gdzie zdolni nabawiają sie chorób psychicznych a dziecioroby i lenie maja
  • Odpowiedz
@pastibox: powinien schować dumę do kieszeni i sprzedawać póki jeszcze może w miarę bezstratnie uciekać. Później pętla będzie się zaciskać coraz mocniej.
Po drugie razi brak zrozumienia ekonomii. Jakby ceny nie rosły to nikt by nie ruszał stóp procentowych...
  • Odpowiedz
@pastibox ale ściema xD sam mialem ratę we wrześniu 2600, teraz po podwyżkach jest 3500, gdzie tam do 4600 xD A ieszcze wibor jest dużo wyżej niż stopy :)

A najlepsze ze ludzie w to wierzą i plusuja, ja #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@pastibox: btw, nie zeby cos, ale wy naprawdę jestescie spadkowymi naganiaczami. Co drugi post to wyssane z palca dane / posty z fb / twittera. Jeszcze jakby chociaz polowa z nich była prawdą, lub zgodna z faktami, to by było cos.
A tu polowa komentujacych, jak nie więcej nigdy kredytu na oczy nie widziała.
Strasznie to przykre ;x
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@spacja_enter: co ty taki nerwowy? Coś cię stresuje? Ja wiem skąd się biorą pieniążki, s przeciwieństwie do zakredytowanych po kule :) to chyba oni właśnie myśleli, że pieniążki to się wyciąga z banku :) i jest na kwadracik, a tu klops
  • Odpowiedz