Wpis z mikrobloga

@koronawirus: z drugiej strony jak sie nie cieszyc ze debile w koncu ponosza konsekwencje swojej bezmyslnosci? :) polak inaczej sie nie nauczy jak nie bedzie #!$%@?, rzady pisu wybija polakom socjalizm z glowy
  • Odpowiedz
@koronawirus: NIE
Można wynajmować w normalnej cenie, nie od flipera.
Ludzie wynajmują mieszkania, bo mają jedno w spadku i trzymają dla dziecka zanim dorośnie.
Nie chcą żeby stalo puste i zachodziło grzybem.
Płacę 600zł za wynajem gdzie ludzie płacą po 1200zl za ten sam standard.
Kto jest glupi, ja czy kredyciaż krory ma rate 2k i nie wie kiedy ten wzrost się skończy i chodzi na smyczy banku czy pracodawcy?
  • Odpowiedz
dla rodaka zawsze zabawna będzie krzywda drugiego rodaka, robactwo


@koronawirus: Jeśli jeden rodak-debil wkłada łeb do betoniary, to dlaczego drugi rodak ma mu współczuć?

Ile razy można tłumaczyć, że kredyt na 30 lat na tzw. "#!$%@?ędzy_" dla przeciętnego "RODAGA", to nie jest transakcja kupna bułek w żabie, że przykładasz kartę, pik i gotowe, a ty zapominasz o samym przyłożeniu karty 5 minut po wyjściu z żaby?
  • Odpowiedz
@pastibox: no tak, dla rodaka zawsze zabawna będzie krzywda drugiego rodaka, robactwo


@koronawirus to nie jest do końca tak. Bo pokolenie 80'-95' jest normalne i głównie to pokolenie chce jak najlepiej dla ogółu. To pokolenie po 95' ma teraz "mode" na bycie Januszem z PRL. Teraz trochę pewnie przesadze, ale spójrz jaka teraz moda ubioru panuje i tego pokolenia: ubierają się jak lumpy, im gorzej ktoś ubrany tym modniej,
  • Odpowiedz
  • 5
@pastibox zakredytowani pod korek pojda na pierwszy strzal. Nie zmienia to faktu, ze jesli myslisz, ze jak padnie budowlanka to kryzys Cie nie dotknie to czas powtorzyc podstawy ekonomii. Kryzys na nieruchomosciach rozlozy ten kraj na lopatki. Wzrosnie bezrobocie i mozna wyjezdzac. Wiem, ze polak nie bylby polakiem gdyby nie cieszyl sie z czyjejs porazki, ale uwazaj zebys nie dostal rykoszetem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Brudne_Mysli: No dobra, ciesze sie że Tobie sie udało, ale nie każdy ma takie szczęście wynajmować mieszkanie w dobrej cenie. Myślisz, że tyle jest mieszkań na wynajem? Mieszkam w mieście 25k+ mieszkańców, w którym prowadzę spotted, jak tylko pojawi się JAKIEKOLWIEK mieszkanie raz na miesiąc na wynajem to są pod nim setki komentarzy i ludzie proszą, błagają i walą do mnie na priv prosząc o jakąkolwiek możliwość kontaktu z autorem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@pastibox: bo jak widzę kolejny wpis cieszący się z nieszczęścia innych to mnie #!$%@? bierze. Po kule to mogą być zakredytowani ci, co chcieli żyć godnie w tym kraju, a nie biznesmeni co zarabiają na wynajmie mieszkań, kreując popyt. Ciesząc się z tego, że ktoś pożycza pieniądze żeby mieszkać na swoim i nie stać go na spłatę, bo bank podwyższa ratę dla swoich zysków to jest dla mnie typowy przykład
  • Odpowiedz