Wpis z mikrobloga

Dziś Zielona Góra. Dla nowych przypominam, że to wpis i kontynuacja poprzednich wpisów, podróżuje po Polsce i spotykam się z #p0lka - a już pierwsze spotkanie zakończyło się sukcesem.

Mały bonus ze wczoraj. Warszawa wschodnia będzie już na zawsze zapamiętana jako miejsce gdzie na parkingu w aucie 22lvl (tak w jej aucie) było brane po samen kulen na pożegnanie. Taką to ze świecą szukać.

Wracając do dziś. Jeszcze nie byłem w tym mieście i nawet mnie to ciekawi. Na miejscu czekać będzie na mnie 18 lvl z #badoo i przyznam, że ta różnica w sumie nie napawa optymizmem, z doświadczenia wiem, że są to bardzo randomowe spotkania.

Generalnie dziś opcja na czarno. Jak nie wiecie w co się ubrać to ubierzcie się cali na czarno, to zawsze oddaje. Set perfumowy ten sam. Planów nie ma. Lecę na spontanie i zobaczę jak rozwijać będzie się sytuacja.

Z 18lvl rozmawiam już od półtora tygodnia. Mimo różnicy wieku wiele przemyśleń mamy podobnych i często w tym samym momencie zaczynaliśmy mówić myśląc to samo. Takie sytuacje sprawiają, że w jakiś sposób nie jest to zwykle spotkanie, a większa chęć spotkania, tak jakbyś już kogoś znał i lubił. Właśnie w taki sposób można uzależnić nieco od siebie.

Czy się uda, zobaczymy, ale figura tej #prokuratorboners to absolutny sztos i myśle, że próbować warto.

Wydatki póki co 60pln, apartamentu nie brałem, zrobię to na miejscu jak sytuacja się dobrze rozwinie.

#tinder #podrywajzwykopem
muchmuchmuch - Dziś Zielona Góra. Dla nowych przypominam, że to wpis i kontynuacja po...

źródło: comment_1640798821nBEMjJWfYO3kH0byMjOeiw.jpg

Pobierz
  • 22
@muchmuchmuch: Mam wiele pytań, bo chcę robić to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°):
1. Dlaczego różne miasta, a nie jedno? Chyba że łączysz to z pracą. A może mało chętnych julek, że takie szerokie sieci zarzucasz?
2. Ile masz polubień i ile procentowo z tego zamienia się w spotkania, a ile w coś więcej? Czyli jaka skuteczność?
3. Co u ciebie robi robotę? Profil? Wygląd? Rozmowa? Głos?
@Jah00:

1. Mam wolne i chciałem trochę pozwiedzać, zobaczyć inne miasta. Korzystam tylko z badoo i bez premium. W planach mam odpalenie tindera z premium jutro.
2. Na 10 par jedna jest zainteresowana i zamieniam to w spotkanie. 60-70% skuteczność peklowania, tak to widzę.
3. Dobre zdjęcia, wiem jak zrobić ciekawą fotkę, jak też przerobić naturalnie, to jest wg mnie kluczowe, bo jednak wiemy, że nikt opisów nie czyta i najpierw
@KristoFuller: Byliśmy po dość miłym pobycie w kawiarni, roześmiani, trochę potem się droczyliśmy, zaplanowałem to tak abyśmy mieli więcej czasu przed wyjazdem i czekali na miejscu spokojnie. Zaczęliśmy się całować i zasugerowałem, że jest mi już niesamowicie dobrze i zapytałem czy chce poczuć trochę adrenaliny. Wiedziała, że chcę seks, ale bała się, niemniej zasugerowała, że może ładnie mnie pożegnać. Proste przekazanie swoich myśli i pokazanie, że jest niesamowita.
@Marekbiernattt: @muchmuchmuch: nie obraz się, ale nie do końca wierzę. Piszesz o jakieś 18 latce. Mam doświadczenie w podrywnaiu takich 16-18 latek i im mocno przeszkadza jak się jest od nich starszym o więcej niż 4-5 lat a Ty piszesz ze masz ponad 30. Taka 18 latka to nie chxe się w ogóle zadawać z żadnym 26 latkiem a tutaj nagle miałaby być zainteresowana gościem ponad 30 letnim?
@mambar: Nawet młodsze chcą. Nie zawsze dochodzi do spotkania i wspominałem, że jest to mega randomowe. Tutaj się udało, oczywiście nie mogę tego udowodnić. Niektóre są po prostu bardziej rozwinięte i mają takie skłonności do starszych facetów.