Wpis z mikrobloga

Dziś Zielona Góra. Dla nowych przypominam, że to wpis i kontynuacja poprzednich wpisów, podróżuje po Polsce i spotykam się z #p0lka - a już pierwsze spotkanie zakończyło się sukcesem.

Mały bonus ze wczoraj. Warszawa wschodnia będzie już na zawsze zapamiętana jako miejsce gdzie na parkingu w aucie 22lvl (tak w jej aucie) było brane po samen kulen na pożegnanie. Taką to ze świecą szukać.

Wracając do dziś. Jeszcze nie byłem w tym mieście i nawet mnie to ciekawi. Na miejscu czekać będzie na mnie 18 lvl z #badoo i przyznam, że ta różnica w sumie nie napawa optymizmem, z doświadczenia wiem, że są to bardzo randomowe spotkania.

Generalnie dziś opcja na czarno. Jak nie wiecie w co się ubrać to ubierzcie się cali na czarno, to zawsze oddaje. Set perfumowy ten sam. Planów nie ma. Lecę na spontanie i zobaczę jak rozwijać będzie się sytuacja.

Z 18lvl rozmawiam już od półtora tygodnia. Mimo różnicy wieku wiele przemyśleń mamy podobnych i często w tym samym momencie zaczynaliśmy mówić myśląc to samo. Takie sytuacje sprawiają, że w jakiś sposób nie jest to zwykle spotkanie, a większa chęć spotkania, tak jakbyś już kogoś znał i lubił. Właśnie w taki sposób można uzależnić nieco od siebie.

Czy się uda, zobaczymy, ale figura tej #prokuratorboners to absolutny sztos i myśle, że próbować warto.

Wydatki póki co 60pln, apartamentu nie brałem, zrobię to na miejscu jak sytuacja się dobrze rozwinie.

#tinder #podrywajzwykopem
muchmuchmuch - Dziś Zielona Góra. Dla nowych przypominam, że to wpis i kontynuacja po...

źródło: comment_1640798821nBEMjJWfYO3kH0byMjOeiw.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz