Wpis z mikrobloga

Ale gniję z ludzi którzy pomimo pandemii i zerowych stopach brali kredyty na 30 lat na klitki 40m2 po 12k za metr w "kameralnych" osiedlach deweloperskich na jakiś zadupiach 10km od centrum xD Każdy rozsądny człowiek wiedział że te mieszkania nie są warte więcej niż 5k za metr ale jacy to byli pewni że hehe mieszkania zawsze będą drożeć. I jeszcze się śmiali z wynajmujących że oddają kasę januszowi.

A tu cyk stopy do góry i za kilka lat taka buda będzie warta max 200k. Oni muszą spłacać 900k kredytu za to do usranej śmierci a ja właśnie znalazłem piękne mieszkanie po airnbn w samym centrum krakowa za 1500zł na wynajmie. A tak się ze mnie śmiali że wynajmuję zamiast kupować. Ja w każdej chwili mogę zrezygnować ze swojego mieszkania i przeprowadzić się do innego miasta. A za kilka lat kupię i jeszcze mi kredytobiorcy zrobią laskę za to że będę chciał w ogóle obejrzeć ich klitkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus #nieruchomosci #gospodarka #kredythipoteczny #mieszkaniedeweloperskie #zarobki #mieszkanie #kupnomieszkania #bekazpodludzi #ekonomia #krakow ##!$%@?
Pobierz S.....b - Ale gniję z ludzi którzy pomimo pandemii i zerowych stopach brali kredyty n...
źródło: comment_1640546953oO35OOMK7ZSjJ9oQvxa0DV.jpg
  • 31
@dobrowolskii: Koszt budowy to max 1k za metr. Przecież 1mkw stropu to jakiś worek cementu, troche wody i piachu. Jakieś 50zł, robocizna 10zł. 60zł metr stropu. Wiadomo jakieś okno, płytki, balustrady, kilka par drzwi i robi się 600-1000zł totalny max. Działki deweloper kupił w latach 90tych za bezcen, podczas transformacji. Jeszcze te bajki, że deweloper buduje za kasę ze sprzedaży. Ten cały budynek warty max milion cbln jest stawiany za gotówkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NapoleonWybuchowiec:

ZONK hahahaha xD mam dwa swoje mieszkania bez kredytu :) w pompie wszystko xD


Gratulacje :) ale szanuj opinię wykopowego eksperta :), który przecież może mieć trafne prognozy :) podejrzewam, że trafniejsze niż ty.