Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Próbował ktoś wyjść z przegrywu i faktycznie coś mu to dało? Niedługo nowy rok i można wejść w niego z przytupem (lepiej w taki dzień niż w żaden). Mój przegryw to bycie przeciętnym gościem, który swoje najlepsze lata ma za sobą. Prawie nigdzie nie wychodzę i popijam sobie czasem alkohol. Brak znajomych a kontakt z kobietami ogranicza się do gadki z nimi w pracy podczas przerwy (oczywiście zaobrączkowane). Teoretycznie mógłbym wejść w #silownia i skupić się na sylwetce, pozmieniać garderobę i zacząć ubierać się gustownie (jakieś płaszcze, szale zamiast kurtek 4F) czy zainwestować w #perfumy. Na pewno dodałbym sobie tym 1-2 pkt ale czy to nie będzie robota na darmo? Siłownia, dieta, zdrowe odżywianie i jakieś ograniczenie alkoholu pewnie poprawi moje zdrowie i samopoczucie. Ubrania, perfumy, itp. niby też mogą poprawić moje samopoczucie i pewność siebie ale czy to sprawi, że w końcu będę miał z kim wychodzić na randki? Na ten moment nie wydaje mi się ale może ktoś był w takim przypadku, że takie małe detale zadecydowały. A może olać całe te #zwiazki i skupić się na sobie i robić to tylko dla siebie? Z drugiej strony, który facet robi cokolwiek dla siebie. Gdyby tak było to nikt by się nie stroił, perfumował bo to jakiś wysiłek i łatwiej i wygodniej jest zamknąć się w domu, grać w gierki i pić piwo.

#wychodzimyzprzegrywu #postanowienia #postanowienianoworoczne #rozwojosobisty #motywacja #modameska #alkohol #przegryw #tfwnogf #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b5da0c1a841e000b7dce8c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Próbował ktoś wyjść z przegrywu i f...
źródło: comment_1639308939oLPqtjLNHayMFOurcdPEXZ.jpg
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli chcesz się podlevelować w celu uzyskania korzyści matrymonialnych, nadal robisz to dla siebie, czyż nie? Efekt takiego działania opiera się tu o optykę. Jeżeli bije od Ciebie desperacja, to owszem, możesz uzyskać efekt może nie zgoła odwrotny, ale #!$%@?.
Na pewno dodałbym sobie tym 1-2 pkt ale czy to nie będzie robota na darmo?


@AnonimoweMirkoWyznania: Żaden normalny chłop nigdy się nad tym nie zastanawiał. Dla prawidłowo funkcjonującej części społeczeństwa to po prostu przychodzi naturalnie, nie rozmyślają nad tym, jak się ubrać, uczesać czy wypachnić by płeć przeciwna zwróciła na nich uwagę. Oni po prostu płyną z nurtem rzeki zwanej wrodzoną intuicją, mają pierwsze partnerki, grupy znajomych, zdobywają niezbędne doświadczenie, rozwijają
@AnonimoweMirkoWyznania: nigdy nie rób czegoś dla innych, żeby im się przypodobać. zastanów się też nad swoimi wyborami, decyzjami. Robisz je by przypodobać się innym, czy dla siebie.
Siłownia to super pomysł. Ja ćwiczę codzienne w domu, ale robię to dla siebie. Faktycznie poprawia to samopoczucie i lepiej się czuję gdy nie widzę już tego bebzona. Osiągnąłem to własną pracą i jestem z siebie dumy. Jak masz to robić żeby się komuś
@Kindybal_xD: @Wogybogy: bebzon mi spadl jak zmieniłem dietę na mż. Zamiast kebsa XXL mały. Jedzenie do pracy, pół pojemnika zamiast cały. Do tego szybki marsz do pracy i z powrotem, zamiast samochodem.
A teraz na brzuch robię codziennie na zmianę deskę i podnoszenie nóg w zwisie na drążku. Jeszcze za dużo tłuszczu mam żeby było widać sześciopak, ale ładnie jest zarysowany i płaski. W koszuli slim wsadzonej w spodnie świetnie