Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co się wczoraj odwaliło to głowa mała!
Ehhh zacznijmy od początku, byłam wczoraj na rodzinnej popijawie (rzadko chodzę na takie imprezy) u kuzyna mojego męża. Byli jego rodzice, parę osób z rodziny i kilku znajomych. Mój mąż tak się składa, że pracuje z gościem od którego ów kuzyn wraz z żoną i dwójką dzieci wynajmuje mieszkanie od 7-8 lat. Mieszkanie nawet spore i w super cenie jak na wynajem w dużym mieście wojewódzkim. Ale do czego zmierzam! Ten kolega wynajmujący mieszkanie męża kuzynowi raz w roku albo i rzadziej przyjeżdża coś naprawić, wymienić itp. I tak się złożyło, że ten kolega, jest samotny i taki typ raczej oszczędny i spokojny był u tego kuzyna wymienić pralkę (jak się okazało dwa tygodnie temu). No i kolega co pracuje z moim niebieskim jakiś miesiąc temu kupił sobie jakieś sportowe auto (o którym ponoć marzył i cały czas gadał), nie znam się ale z tego co rozmawiali na ten temat przy stole to samochód za jakieś 120 tysięcy złotych. Kuzyn męża już dobrze porobiony procentami, a dodam, że jest to typ który co chwile zmienia pracę, albo jeździ za granice handlować czym popadnie i raczej jest typem alko-hipisa wkręcił sobie, że mój mąż jak pracuje z tym kolegom w jednej firmie to musi im tam serio dobrze się powodzić i musieli ,,na bank,, dostać jakąś super premie (mąż pracuje przy wiatrakach) i musi mu koniecznie pożyczyć 3 tysiące złotych bo święta idą. Oczywiście mąż nie dostał żadnych super premii, tylko małą podwyżkę ze względu na inflacje i zresztą nie chce już nic pożyczać kuzynowi bo ten 500zł oddaje przez rok.No i nagle hurrrr duuur skąd ten kolega nagle takie auto sobie kupił! I wręcz z agresja drze ryja bez powodu na mojego męża i zaczyna go wyzywać, że kłamie i nie chce własnej rodzinie pomóc, a tym bardziej, że jest chrzestnym jego dzieciaka xD. No i nagle do rozmowy wtrąca się ojciec tego kuzyna i zaczyna mu wjeżdżać jakim jest tumanem i, że wynajmuje to mieszkanie od 8 lat płacąc mu 1600zł co miesiąc (a wiem, że ten kolega mocno oszczędza pieniądze) i, że przez ten czas to on mu zasponsorowała ten samochód xD bo zapłacił mu ponad 100 tysięcy złotych no i ten kuzyn tak się zagotował, że wywalił wszystkich z chaty, sam się pokłócił ze swoją żoną i ona też wyszła (na szczęście dzieciaki mieli u babci). Gruba patologia xD dawno nie miałam takich przygód. A to wszystko przez zazdrość i zaradność innych osób xD i teraz najlepsze, że mój niebieski chce o wszystkim powiedzieć swojemu kumplowi z pracy i dać mu pomysł żeby podniósł im kasę za wynajem bo i tak nie zdobił tego od tylu lat xD

#nieruchomosci #kredythipoteczny #anonimowemirkowyznania #kredyt #alkoholizm #ciekawehistorie #wynajem #inflacja #patologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b5c0781a841e000b7dcaea
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Co się wczoraj odwaliło to głowa ma...
źródło: comment_1639302767eCe4Ywe2JveVGm7aT81qs7.jpg
  • 40
@AnonimoweMirkoWyznania: Ehh, ojciec jak na początku lat '90 zaczął za granicę do roboty jeździć, to się nagle rodzina coraz dalsza zaczęła pojawiać, niby tego, tamtego, a prawda jest taka, że żeby hajs pożyczać, bo w ich mniemaniu to my milionerami byliśmy xD Do dziś znaczna część obrażona, bo ojciec durny nie był i nie utrzymywał kuzynów i ciotek ( ͡º ͜ʖ͡º) To jest taka bardzo przykra