Wpis z mikrobloga

@henry-jest: znany jest tego ze większość jego predykcji sie nie sprawdza. Odpal dowolny wywiad z nim sprzed dwoch lat i sam przekonaj sie ile z tego co przewidywal i zalecal sie sprawdzilo, a ile okazalo sie kompletnym szambem.

Skoro tyle zarabia, to dlaczego nie wrzuci na to zadnych dowodow ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Jakie to aktywa w czasie hossy robia
@henry-jest: Długo można o nim pisać, ale jestem zaintrygowany, że ktoś słucha na poważnie typa, który promuje takie wynalazki jak Chapwood Index, a o długu publicznym wypowiada się jak pijany wujek na weselu.

100% w 2020 roku fajny wynik, ale myślę, że niejeden wykopek taki osiągnął i niech pokaże co było wcześniej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@NieistotneKto: ja polecam edukację ekonomiczna, a nie pytanie na wykopie :) Ja tam czytam sobie finansowa fortecę iwucia i tam są opisane różne metody inwestowania w prosty sposób jak dla laika. Osobiście podzieliłbym to na kilka rzeczy jak on radzi. Nie słucham jednak tępo tego co tam pisze, np jak słyszę hasło mieszkanie na wynajem to patrząc co kumplowi zrobili najemcy z jego mieszkaniem to mnie mrozi ( ͡° ͜